І проблема полягає в тому, що він забирає усі сили на себе, замість того, аби ми витрачали їх на догляд за власним садом. Це одночасно і розчаровує, і знесилює.
Що вже казати про небезпеку, яка криється за постійним зростанням цієї трави на ділянці: як ніяк, вона забирає на себе велику кількість мінералів, замість того, аби поступитися ними овочам.
Ми в свою чергу постійно підживлюємо землю та намагаємося надати культурам ресурси для плодоношення. Виходить якесь замкнуте коло, і з якого немає виходу.
Експерт розповів, як позбавитися від пирію надовго

Однак, досвідчені городники знають безліч різних методів боротьби із пирієм, які відрізняються підвищеною ефективністю.
І тим не менш, це все одно завдання нелегке, тому що він дуже живучий і розростається не тільки через висів насіння, але і кореневищем, яке розповзається за лічені дні.
Як правило господарі починають повністю викопувати пирій. Це дійсно набагато ефективніше: якщо треба прибрати траву, ми забираємо її повністю, і новому насінню доведеться проростати наново, що займає багато часу. Але це не ідеальне рішення. Що вже казати про зусилля, які будуть докладатися під час цієї операції.
Більш крутий підхід, але і недешевий — це накриття. Якщо ми покриваємо траву плівкою, то вона починає душитися і рано чи пізно гине.
Для цього нам потрібно накрити ділянку чорною плівкою і залишити у такому вигляді принаймні на 2-3 місяці, а краще – на цілий сезон. Це дуже ефективний підхід, і краще його проводити восени або навесні, коли ми ще не працюємо з овочами.
А далі нам необхідно подбати про те, щоб він не повернувся, коли ми плівку піднімемо. Тому дачники чинять наступним чином: готують велику кількість мульчі.
І кожна грядка, коли вже вся робота на ній завершена, помідори, баклажани, огірки, і так далі висаджені, все інше покривається мульчею, і таким чином необхідні речовини залишаються в землі, бур’ян не зростає, а ми маємо доступ тільки до рослин, які з усіх сторін захищені від зовнішніх загроз.