Коли абрикос показує характер, показуємо йому свій: 3 дії для отримання рекордного врожаю

Кожної весни ми із завмиранням серця чекаємо на появу зав'язей у абрикосів. Через кліматичні особливості погоди в Україні, можливість залишитися без врожаю — цілком реальна.

Найчастіше втрата майбутнього врожаю стається через рясні дощі якраз у період цвітіння абрикосів. Якщо в нас немає неприємних опадів, то є інша загроза — заморозки, які можуть повертатися весною у декілька хвиль. Часом здається так, що в результаті ми взагалі не маємо ніяких плодів, і навіть обговорювати урожай сенсу немає — бджоли не встигають запалювати квітки, і плодів ми не бачимо як своїх вух.

Але навіть якщо зав’язі з’явилися, є багато інших небезпек, які нас очікують при вирощуванні даної культури. Звичайно, аби не купляти абрикоси дорого на ринку, як це часто стається, доведеться подбати про власний сад.

Ці 3 кроки допоможуть вам зібрати дійсно хороший врожай, який ви зможете використати самі, і поділитися ним з друзями.

Як виростити хороший врожай абрикосів

Як виростити великий врожай абрикосів

Для початку абрикоси так само як і інші культури мають велику потребу в азоті. Особливо до цвітіння. А можна внести його через комплексні добрива, а можна схитрувати: збираємо кропиву, подрібнюємо її, заливаємо гарячою водою та залишаємо на декілька днів. Після цього настій можна розбавити і використовувати для поливу дерева. Вистачить на декілька разів.

Далі — обробка інсектицидами та фунгіцидами. Пропонуємо не експериментувати, і надати абрикосом безпеку від усіх зовнішніх загроз. Краще провести одразу комплексно обробку, змішати препарати, а також додати амінокислоти, які будуть допомагати препаратом триматися на листі навіть при значних опадах.

І куди без запилення? Звичайно, ми розраховуємо на бджіл, але залишати їм всю роботу не варто, тим паче, що часто вони не встигають її провести. Значні перепади температури, опади, тумани, дощі, — все це може негативно впливати на процес запилення. Тому беремо в руки вінок, і трошки протрушуємо квітки. Проводячи віником по ним в різні сторони. Це базова навичка батько садівників, яка завжди працює. Подібним чином також можна запалювати домашні дерева, такі як лимони чи апельсини.

Схожі статті

Готую ЦЕ добриво за 5 хвилин: чим полити малину під час наливання ягід у червні

Щоб малина вродила щедрий і супер солодкий врожай, потрібно під час наливання ягід підгодувати рослину відповідними добривами – рецепт найефективнішої підживки.

Цією водою не можна поливати город: 2-3 рази використали її — забудьте про хороший врожай 2025

Полив – найважливіший фактор при вирощуванні овочів, ягід та фруктів. А тому його якість має бути високою. Розповідаємо в нашому матеріалі, що може піти не так.

Тонкощі мульчування в городі: яким шаром і що варто накладати, а яким точно — ні

Ці поради підкажуть, як і що застосовувати для мульчування. А головне — скільки! Адже, кожен варіант мульчі вимагає своєї товщини та попередньої підготовки до цього!

Яблуня працює на виснаження: як вчасно її підгодувати у 2025-му – ось як роблять на Полтавщині

Зараз яблуні активно нарощують плоди на гілках, і це доволі затратний процес для них. Усі ресурси ідуть на яблука. Як у такому випадку допомогти рослинам?

Немає вільного місця в городі: ТОП-3 рослини, які сміливо можна посадити в горщиках

Є чимало плюсів того, чому саме ці квіти варто вирощувати в горщику, а не як всі звикли — у відкритому ґрунті! Тому, ті, хто цього ще не робить, можуть спробувати й переконатися самі!

2 л цього розчину під кущик – і картопля дає на 30% більше бульб у липні: вистачить на всю зиму

Городникам не слід розслаблятися й думати, що всі турботи позаду, і картопля сама наростить чималі бульби. Навіть у липні овочеві насадження потрібно підживляти, і тоді урожай вас приємно здивує.