Найчастіше втрата майбутнього врожаю стається через рясні дощі якраз у період цвітіння абрикосів. Якщо в нас немає неприємних опадів, то є інша загроза — заморозки, які можуть повертатися весною у декілька хвиль. Часом здається так, що в результаті ми взагалі не маємо ніяких плодів, і навіть обговорювати урожай сенсу немає — бджоли не встигають запалювати квітки, і плодів ми не бачимо як своїх вух.
Але навіть якщо зав’язі з’явилися, є багато інших небезпек, які нас очікують при вирощуванні даної культури. Звичайно, аби не купляти абрикоси дорого на ринку, як це часто стається, доведеться подбати про власний сад.
Ці 3 кроки допоможуть вам зібрати дійсно хороший врожай, який ви зможете використати самі, і поділитися ним з друзями.
Як виростити хороший врожай абрикосів

Для початку абрикоси так само як і інші культури мають велику потребу в азоті. Особливо до цвітіння. А можна внести його через комплексні добрива, а можна схитрувати: збираємо кропиву, подрібнюємо її, заливаємо гарячою водою та залишаємо на декілька днів. Після цього настій можна розбавити і використовувати для поливу дерева. Вистачить на декілька разів.
Далі — обробка інсектицидами та фунгіцидами. Пропонуємо не експериментувати, і надати абрикосом безпеку від усіх зовнішніх загроз. Краще провести одразу комплексно обробку, змішати препарати, а також додати амінокислоти, які будуть допомагати препаратом триматися на листі навіть при значних опадах.
І куди без запилення? Звичайно, ми розраховуємо на бджіл, але залишати їм всю роботу не варто, тим паче, що часто вони не встигають її провести. Значні перепади температури, опади, тумани, дощі, — все це може негативно впливати на процес запилення. Тому беремо в руки вінок, і трошки протрушуємо квітки. Проводячи віником по ним в різні сторони. Це базова навичка батько садівників, яка завжди працює. Подібним чином також можна запалювати домашні дерева, такі як лимони чи апельсини.