Секрет сходів за 1 добу: простий трюк із кропом, про який не розкажуть у агромагазині

Якісна зелень на домашній грядці — це завжди можливість приготувати найсмачніші страви. Розповідаємо в нашому матеріалі, як швидко отримати паростки кропу.

Зазвичай господині небагато уваги приділяють вирощуванню кропу у себе на ділянці, а коли справа доходить до консервації, чи приготування смачної картоплі, тоді і виникають думки про те, що треба було подбати про нього раніше.

Насправді, якщо ви готуєтеся найближчим часом насолодитися розкішною молодою картоплею або іншими справами, які вимагають обов’язкового додавання цієї зелені, то можна подбати про неї і зараз.

Розповідаємо в нашому матеріалі, як отримати дуже швидкі сходи, що дасть можливість вже дере через декілька тижнів зібрати врожай зелені.

Агроном розповів, як виростити кріп вдома

Городники розповіли, де краще не садити кріп на ділянці
Агроном розповів, як виростити кріп вдома

Так, насіння кропу обожнюють, коли їх замочують перед висадкою. Таким чином матеріал отримує достатню кількість вологи для подальшого розвитку та нарощування коріння.

Окрім того, у розчин для замочування можна додати інші елементи, які також сприятимуть здоров’ю майбутньої рослини. Ми рекомендуємо розчинити у воді, де буде замочуватися насіння перекис водню. На склянку буде достатньо декількох столових ложок.

Таким чином ви продезінфікуєте насіння, а також зробите його більш піддатливим для пророщування. Замочуємо його всього на декілька годин, після чого можна сіяти його на грядку та накривати плівкою.

Останній крок робиться для того, щоб створити парниковий ефект, і відповідно отримати сходи набагато швидше. Як правило, це завжди працює.

Городники назвали найкращі сорти кропу для вирощування
Агроном розповів, як виростити кріп вдома

Вже через декілька днів плівку можна буде зняти, або загартовувати паростки для того, аби кущі були міцними та потужними. А далі залишається лише подбати про кущики, які незабаром будуть давати приємну зелень.

Також кріп дуже полюбляє азот. Якщо є зала, можна додати її довіряти, аби скоротити термін очікування. Листя з’явиться перед вашими очима ще швидше.

Схожі статті

Не попелиця і не мурахи: головний ворог овочів на Одещині вилазить у червні – що робити

Ці жучки ще ті гризуни, які поїдять все: капусту, редиску, хрін та багато інших хрестоцвітних овочів. Впоратися з ними можна, якщо скористатися наступними порадами.

Не вишня, а майже готовий джем: ці 3 сорти ідеально підходять для приготування солоденького

Вишня неймовірно смакує не тільки в десертах або в компотах, а особливо цікаво розкривається в джемах. У нашому матеріалі розповідаємо, якого сорту вишню можна посадити для цих цілей.

Після 7 червня помідорам – терміново: 1 обов’язкове обприскування від фітофтори на весь рік

Цей натуральний і дуже доступний для всіх засіб зможе зміцнити томати настільки, що у фітофтори не буде шансу на існування. При цьому, для ґрунту це буде лише плюс — використання такого методу.

Чому городники Одещини обробляють грядки молочною сироваткою – урожай вже зараз б’є рекорди

Щоб збільшити врожай огірків та помідорів та запобігти розповсюдженню фітофтори, достатньо взяти трішки молочної сироватки. Цей цілющий продукт стане запорукою високої врожайності на грядці.

Не зола і не нашатир: ось чим на Львівщині обробляють кабачки для врожаю на 100 зі 100

Замість шкідливої хімії під час вирощування кабачків можна застосовувати абсолютно безпечні інгредієнти. Мова про чорний чай та кропиву. Обов'язково спробуйте задля підвищення урожайності.

Саджу огірки у відкритий ґрунт лише з 8 по 12 червня – і завжди маю море плодів навіть у посуху

Висаджування огірків у незахищений ґрунт в червні краще за все здійснювати в найбільш сприятливі періоди. Які дні ідеально підходять для такої роботи – розповість "Сенсація".