Щоб кріп ріс “щіткою”, а не окремими гілочками – дачники Вінниччини дають 1 раз на тиждень це

Кріп є рослиною невибагливою, але часто городники отримують мізерний врожай та не пишну зелень, але це можна виправити - одна дія, яка прийде вам на поміч.

Кріп – це саме та зелень, яку часто використовують у кулінарії для приготування різних страв. Ця рослина надає особливого смаку стравам, тому її можна знайти майже у кожної господині на кухні.

Кріп часто росте рідко та швидко йде у стрілку, а це в результаті значно знижує врожайність зелені. Щоб цього уникнути варто знати тонкощі посадки, рекомендується замість посіву в рядки використовувати спосіб висаджування кропу в ямки. Навіть звичайне насіння дасть гарний результат, якщо висаджувати його у ямки на відстані мінімум 15 сантиметрів одна від одної.

Городники розповіли, що зробити з кропом, щоб він виріс пишним і ароматним
Городники розповіли, що зробити з кропом, щоб він виріс пишним і ароматним

Ямковий метод є зручним у поливі. Якщо регулярно зволожувати ґрунт зранку і ввечері, тоді кріп виросте густим, соковитим і не буде гірким. Щоб зелень була міцною важливо обирати добре освітлені ділянки, адже в затінених місцях рослини витягуються і стають тонкими.

Кріп потрібно поливати особливо в період спеки, коли ґрунт швидко пересихає. Занадто густі сходи необхідно проріджувати, залишаючи міцні рослини. Протягом вирощування кропу слід додавати мінеральні добрива, а також захищати рослину від шкідників. Зелень часто страждає від попелиці, слимаків, тому варто вдаватись до різних засобів боротьби з ними.

Городники розповіли, що зробити з кропом, щоб він виріс пишним і ароматним
Городники розповіли, що зробити з кропом, щоб він виріс пишним і ароматним

Дачники радять використовувати розчин коров’яку. Щоб його приготувати, варто розвести гній у пропорції 1:10, настоявши суміш протягом доби. На один квадратний метр знадобиться піввідра розчину.

Цей метод підживлення є екологічно чистим і супер ефективним, тому недарма городники наполягають на його використанні. Посадивши правильно кріп, регулярно поливаючи його та підживлюючи, ви безсумнівно отримаєте щедрий врожай та будете пригощати ним всіх ваших гостей.

Схожі статті

5 головних причин, чому не зав’язуються кабачки в червні: як їх швидко усунути – не гайте часу

На початку літа запропонуйте кабачки на грядці можуть здивувати відсутністю зав'язі. Про причини явища, а також способи виправлення ситуації розповість "Сенсація". Читайте подробиці у матеріалі.

Ніколи не висаджуйте ці 5 рослин влітку, інакше пошкодуєте: урожаї будуть лише снитися

Деякі культури можна сміливо висаджувати після настання тепла. Інші навпаки вам цього не пробачать. Розповідаємо в нашому матеріалі, коли цього робити не можна.

Кабачки після цієї підгодівлі пішли в ріст по 3 см на добу: ось що справді працює

Декому здається, що кабачки настільки невибагливі, що ростимуть за будь-яких умов. Але якщо у червні підживити цю городину, то урожай вас приємно здивує – не знатимете, куди подіти.

Ідеальні ззовні, чорні всередині: ці 2 шкідники не знають жалю до яблук – що з ними робити?

Деякі шкідники на яблунях невидимі ззовні, але псують плоди зсередини так, що про урожай та зберігання фруктів на зиму вже не йдеться. Позбутися цих негараздів треба зараз, бо завтра може бути пізно.

Турецький лайфхак на 10 з 10: як охолодити квартиру без кондиціонера – порятунок в спеку

Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах. А від спеки посеред літа страждають практично всі люди. Знизити температуру повітря у кімнаті хоча б на 1-2 градуси можна спробувати самотужки.

Навіщо така петрушка? Зелень є, але не пахне: всьому причиною завжди ці 2 помилки

Іноді так стається, що ми вирощуємо петрушку, щоб отримати прекрасний аромат у наших страв, а натомість отримуємо абсолютно відсутність запаху у зелені.