Якби в Україні не було морозів, то рицину можна було-б вирощувати роками, однак у помірному кліматі вона представляється як однорічник, так як не виносить мінусів.
Зазвичай за літо вона встигає вирости до 2 м. Якщо у регіоні її зростання бувають регулярні рясні дощі, а також спекотна погода, інколи вона перетворюється на справжнього велетня, і може вразити довжиною у 3-4 м
Садівник порадив незвичайний сорт рицини для подвірʼя

Ми всі звикли до її вигляду, вона зростає майже на кожному подвір’ї. Її листя для багатьох не в новинку, але якщо хочеться розбавити свої враження, можна звернути свою увагу на інший сорт, який все частіше починає продаватися в магазинах.
Так, набагато розкішніший та благородніший вигляд має рицина, яка в українських садових центрах реалізується під назвою Carmencita Pink. Вона має фантастичне рожеве листя з червоними або бронзовими елементами, в залежності від кількості світла, що отримує. Її суцвіття також яскраві та червоні.
Якщо хочете отримати максимум від цієї рослини, то необхідно обов’язково посадити її на сонці, хоча всі ми знаємо, що рицина непогано зростає і у затінку.
Насіння цього сорту можна знайти не всюди, тому є інший варіант – New Zealand Pink. Це також рицина з пурпуровим листям, і вона нічим не гірша за вищевказаний сорт.