Попелиця, як набридлий залицяльник, не відстає? Ось як у Херсоні її випроваджують з подвір’я

Попелиця обожнює найніжніші тканини рослини, а тому обирає молоді пагони та листочки, що для господарів — видовище не з простих. Як впоратися з цим шкідником?

Багато садівників свідомо відмовляється від хімічних препаратів, у тому числі інсектицидів, попри нашестя різних комах. І цьому є просте та логічне пояснення: інсектициди прибирають з саду усіх живих комах, в незалежності від їхньої ролі в екосистемі.

А як ми знаємо, є велика кількість комах, які не стають загрозою для здоров’я рослин, а навпаки, допомагають нам, і окрім того, стають харчами для птахів.

Господиня розповіла, як позбавитися від попелиці без хімії

Експерт розповів, чим обробити рослини від попелиці
Господиня розповіла, як позбавитися від попелиці без хімії

Часто можна почути думку, мовляв, не чіпайте рослини та не обробляйте їх, адже знайдеться комаха, яка поглинає їх. Наприклад, попелицю із великим апетитом з’їдають сонечка. Але є інша проблема: поки природа знайде баланс, усі наші квіти або суцвіття на овочах можуть бути знищені.

Це серйозна проблема, адже наші інтереси з інтересами екосистеми не співпадають. Але є рішення для подібних ситуацій. Розповідаємо в нашому матеріалі, як позбавитися від попелиці без токсичних засобів.

Щоб зрозуміти надійність цього способу, необхідно знати, що представляє собою життєдіяльність попелиці. А розмножується вона на листях та пагонах. Із землі вона може потрапити на рослину лише верхи на інших комахах, у тому числі на мурахах.

Тому позбавитися від попелиці ви можете механічно. Достатньо взяти шланг з водою та збити її. Також можна зробити це маленьким віночком. Впавши на землю, вона не протримається довго, а шансів, що їй вдасться потрапити на рослину назад за такий короткий проміжок часу — мізерний.

Схожі статті

Щоб зберегти та підвищити врожай: чим обприскують томати у червні – полтавці знають, що робити

Влітку молоді томати потребують особливого і дбайливого догляду. Що потрібно обов'язково зробити з кущами у червні, щоб зберегти та підвищити врожай?

3 помилки, які не допускають на Одещині під час цвітіння винограду: будуть не грона, а насмішка

Для винограду найважливішим етапом є цвітіння. Саме в цей момент вирішується, який урожай ви можете зібрати у сезоні. Розповідаємо в нашому матеріалі про популярні помилки.

До 15.06 – одне, після 15.06 – інше: 2 добрива для полуниці, які треба знати, коли давати

Щоб полуниця гарно родина з року в рік, її слід підживлювати навіть у червні. Причому добрива у першій половині місяця кардинально відрізняються від тих, які треба внести вже після плодоношення.

Влітку на Дніпропетровщині “годують” огірки не добривом, а звичайною крупою – море врожаю

З цим простим підживлення огірки почнуть стрімко рости та активно плодоносити аж до осені. Цікаво, що добриво готується на основі звичайного гороху.

Не весна й не осінь: 3 сидерати, які потрібно висіяти влітку – підживлятимуть і притінятимуть

Існує думка, що сидерати слід висівати або восени, або навесні. Насправді це можна сміливо робити й улітку. Таким чином землю корисними елементами наситите і тінь для культурних рослин організуєте.

Лише 1, але ключова обробка: фітофтора після такої “обходить” помідори 10-ю дорогою

Фітофтора часто вражає плоди помідорів і псує весь урожай. Для того, щоб не допустити появу фітофтори, треба вчасно і правильно обробити томати.