Огірки ще ніколи не були такими смачними, доки я не розкрила один бабусин секрет: розповім усім

Будь-який досвідчений городник має свої секрети вирощування смачних і хрустких огірків, але не кожен погодиться ними поділитися. Це рідкісна удача!

Мало хто з городників може похвалитися тим, що рік у рік збирає багатий урожай смачних та солодких огірків. А ті, у кого це виходить не поспішають ділитися своїми секретами. Але сьогодні рідкісний успіх – ми розповімо, як зібрати цілу купу хрустких і красивих зеленців, при цьому не застосовуючи якихось особливих зусиль.

Отже, якщо ви вже посадили огірочки, обравши для них ідеальне місце і висадивши за правильною “схемою” дотримуючись оптимальної відстані і вони вже почали рости, починається найцікавіший і важливий етап, від якого залежить не тільки смак зеленців, але те, яким буде в цілому ваш урожай.

Досвідчені городники розповіли, як виростити найсмачніші огірки
Досвідчені городники розповіли, як виростити найсмачніші огірки

Як стверджують досвідчені дачники, все зводиться до поливу. Саме нерегулярне та недостатнє зволоження грядок з рослинами, а також холодна вода найчастіше спричиняють виникнення гіркоти у молодих огірків. Щоб не доводилося морщитись від неприємного смаку і зрізати шкірку з кожного плода, завжди тримайте кілька літрів відстояної теплої води для поливу.

Температура рідини повинна бути вищою за 25 градусів. У цей період огірки потрібно поливати 1-2 рази на тиждень. Частота залежить від погоди та типу ґрунту на грядках. Слідкуйте, щоб ґрунт був помірно вологим, але без калюж та болота.

Досвідчені городники розповіли, як виростити найсмачніші огірки
Досвідчені городники розповіли, як виростити найсмачніші огірки

Зазвичай, посадки з огірками поливають між рядами. Намагайтеся не потрапляти під корінь, інакше виникне ризик його загнивання. Завжди намагайтеся поливати після 18:00, коли сонячні промені вже не прямі і повітря поступово починає остигати.

Після поливу огіркові посадки рекомендують прополювати і розпушувати, щоб земля не покривалася кіркою. Якщо ви буваєте на присадибній ділянці тільки на вихідні дні і у вас немає часу на ретельний догляд, можна вдатися до мульчування. Таким чином ви довше збережете вологу та перешкоджаєте активному зростанню бур’янів.

Досвідчені городники розповіли, як виростити найсмачніші огірки
Досвідчені городники розповіли, як виростити найсмачніші огірки

Схожі статті

Домашній квасок для грядки – хіт на Херсонщині: що це таке і “з чим його їдять”

Як правило ми робимо вибір або на користь органіки, або на користь мінеральних добрив. Але є ще один варіант — найкращий, найдієвіший, найефективніший.

На Харківщині обожнюють ці яблука за особливу кислинку: 3 сорти і на форшмак, і на пироги

Не всі яблука підходять для приготування певних страв, адже в них має бути хороший баланс кислоти та цукру. Розповідаємо, які сорти найкраще підходять.

Гілки вишні будуть хилитися від урожаю після цієї підживки: бабуся робить так вже 30 років

Вишня начебто не дуже вибагливе до умов дерево. Натомість якщо хочете отримати якомога більший урожай, все ж доведеться підживити вишнячок дуже простими засобами.

Всі її люблять, а вона руйнує плани та грядки: цій пряній траві не місце на городі

У цієї рослини дуже багато переваг, і саме тому городники часто її висаджують на городі, але робити цього все ж таки не варто. Розповідаємо в матеріалі чому.

Сині, жовті й рожеві: 5 сортів помідорів, які обожнюють на Київщині – і красиві, і смачні

Звичні червоні помідори нині не актуальні. Їм на зміну прийшли дивовижні сорти чудернацьких кольорів. Мова не лише про рожеві сорти, але й про жовті та навіть сині.

Відстань має значення: надумали садити дерево – відступіть від паркану, і не 1 метр

Якщо надумали висаджувати дерева на присадибній ділянці, обов'язково врахуйте, що коріння та крона ваших насаджень можуть затіняти та вибирати поживні речовини з ґрунту на сусідській ділянці.