Мало хто з городників може похвалитися тим, що рік у рік збирає багатий урожай смачних та солодких огірків. А ті, у кого це виходить не поспішають ділитися своїми секретами. Але сьогодні рідкісний успіх – ми розповімо, як зібрати цілу купу хрустких і красивих зеленців, при цьому не застосовуючи якихось особливих зусиль.
Отже, якщо ви вже посадили огірочки, обравши для них ідеальне місце і висадивши за правильною “схемою” дотримуючись оптимальної відстані і вони вже почали рости, починається найцікавіший і важливий етап, від якого залежить не тільки смак зеленців, але те, яким буде в цілому ваш урожай.

Як стверджують досвідчені дачники, все зводиться до поливу. Саме нерегулярне та недостатнє зволоження грядок з рослинами, а також холодна вода найчастіше спричиняють виникнення гіркоти у молодих огірків. Щоб не доводилося морщитись від неприємного смаку і зрізати шкірку з кожного плода, завжди тримайте кілька літрів відстояної теплої води для поливу.
Температура рідини повинна бути вищою за 25 градусів. У цей період огірки потрібно поливати 1-2 рази на тиждень. Частота залежить від погоди та типу ґрунту на грядках. Слідкуйте, щоб ґрунт був помірно вологим, але без калюж та болота.

Зазвичай, посадки з огірками поливають між рядами. Намагайтеся не потрапляти під корінь, інакше виникне ризик його загнивання. Завжди намагайтеся поливати після 18:00, коли сонячні промені вже не прямі і повітря поступово починає остигати.
Після поливу огіркові посадки рекомендують прополювати і розпушувати, щоб земля не покривалася кіркою. Якщо ви буваєте на присадибній ділянці тільки на вихідні дні і у вас немає часу на ретельний догляд, можна вдатися до мульчування. Таким чином ви довше збережете вологу та перешкоджаєте активному зростанню бур’янів.
