Як позбутися сирості в оселі: цінні поради

Розповідаємо, чому сирість в приміщенні шкідлива і як її позбутись.

Якщо волога з’явилась на невеликий час — це не шкідливо. Інша справа — вогкість приміщення на постійній основі. Це може призвести до грибка, деформації дерев’яного покриття, алергій і зниження імунітету, особливо, якщо у вас діти. Тому варто негайно вирішити цю проблему. Для цього — ділимось способами усунення вогкості в оселі.  

Сирість в кімнаті

Заздалегідь подумайте про хорошу гідроізоляцію підлоги і стін 

У більшості випадків, це стосується тих людей, які живуть на перших поверхах. Краще віддати це в руки професіоналам, однак можна і самостійно гідроізолювати підлоги за допомогою обмазувальних або насипних матеріалів. Що стосується стін і стелі, то самостійно вирішити це питання не вдасться, тому все ж таки доведеться звертатись до фахівців.  

Намагайтесь сушити одяг на балконі або в сушильній машині 

Білизна, яка сохне в приміщені дає не значну, але відчутну вологість. Тому речі варто сушити на балконі, або придбати сушильну машину.  

Посилити опалення 

Зайву сирість з оселі може прибрати посилене опалення. Намагайтесь якнайкраще прогріти приміщення і повітря в домі. Якщо стандартного опалення не вистачає, встановіть додаткові радіатори або подбайте про теплі поли при ремонті.  

Зменшити кількість кімнатних рослин 

Живі кімнатні рослини чудово прикрашають оселю і оживляють інтер’єр. Але велика їх кількість може стати причиною підвищеної вологості. Спробуйте переставити їх в інші кімнати.  

Перевірити вентиляцію і усуньте проблему 

У процесі ремонту оселі варто подумати про хорошу вентиляцію. Особливо у ванній кімнаті. Вона добре витягуватиме більшу частину пари і вода не встигатиме осідати на поверхнях.  

Схожі статті

Мурахи в паніці, попелиця в бігах: прощаємося зі шкідниками без хімії та метушні

З настанням тепла найпершими починають нав'язуватися на грядках мурахи та попелиці, які здатні дуже швидко впоратися зі свіжими листочками і навіть бутонами.

Ці 4 види добрива зроблять картоплю величезною: натуральні та ефективні підживки

Магазинні добрива часто обходяться дорого. Але їхня ефективність може виявитися посередньою. То чому б не підживити картоплю натуральними аналогами? Це не лише дешевше, а й гарантує гарний результат.

Навесні просто підгодуйте цим добривом полуницю – і влітку зберете небачений урожай 2025

У жодного господаря не буває розкішного врожаю полуниці просто так. За цим завжди стоїть кропітка робота та знання, щодо правильного підживлення.

Не можна запізнюватися навіть на 1 день: як правильно обрати час сівби кукурудзи?

В питанні висівання кукурудзи важлива точність. Навіть день має значення. Якщо помилитись, то рослина могтиме погано розвиватися. Експерти пояснюють, на що звернути увагу у квітні.

Морква сходить всього за 3 дні, наче під лінійку: секретний метод від фермерів

Про цей метод сівби моркви знають майже всі досвідчені городники. Але не кожен його використовує. Та саме він дозволяє отримати рівнесенькі сходи у найкоротші терміни.

Попіл та молочна сироватка — 2 потужні натуральні підживлення для помідорів

Ці 2 компоненти домашніх добрив часто є під рукою. Але мало хто знає, як вони впливають на томати. Такі підживки можуть суттєво покращити вигляд і смак урожаю, якщо правильно їх застосовувати.