Середа, 21 Квітня, 2021

Танцівниця Олена Шоптенко готується запалити у новому році: Олег Винник назавжди залишився у минулому

Олена Шоптенко наприкінці цього року справді може пишатися досягненнями.

Особливо багато танцівниця і хореограф встигла за період карантину. Своїми найважливішими досягненнями та результатами вона ділилася у мережі.

І от, поки всі пишуть про складний рік і зіпсивані плани. Олена Шоптенко пропонує прихильникам входити у наступний рік у ритмі пасодобля.

Для самої Олени Шоптенко символ наступного року асоцієюється саме з цим танцем і візитівкою Іспанії, звідки він родом, – коридою.

Хореограф обрала цей танець саме через те, що дозволяє жінкам показати всю свою багатогранність. Обраним танцем Олена Шоптенко намагалася передати всі ті важливі речі, яких світ навчився у 2020 році, а саме бути поруч з рідними і йти вперед незважаючи ні на що.

Олена Шоптенко також не дарма згадала про пасодобль, адже це був один з останніх танців, які вона встигла станцювати на проекті у парі з головним вовком країни Олегом Винником.

Для ілюстрації допису хореограф обрала чорно-білу зйомку, а на самих знімках вона позує у чорному топі та широких чорних штанах.

Прихильникам танцівниці такий образ сподобався. Вони привітали улюблену білявку з прийдешнім Новим роком і зауважили, що теж люблять пасодобль. Особливо їм подобається цей танець у виконанні Олени Шоптенко.

Саме таким важливим речам, як родина та мета у житті танцівниця і хореограф так часто присвячувала дописи на своїй сторінці.

За останні кілька місяців вона встигла побути учасницею проекту “Танці з зірками”, вибути зі змагань через коронавірус, перехворіти на нього, перейти в онлайн-заняття зі студентами і, навіть, зробити першу постановку.

А ще запровадити традицію, яка подобається всім без винятку прихильникам танцівниці – онлайн уроки танців у мережі та прийняти важливе рішення. Ним Олена Шоптенко поділилася з прихильниками відразу після подолання коронавірусу, зауваживши, що повертатися у “Танці з зірками” як учасниця вона не планує і хоче брати участь у проекті як хореограф-постановник або суддя.

У вирі підготовки до свят і підбиття підсумків року, Олена Шоптенко не забула привітати прихильників зі святами, влаштувавши у останню суботу року новорічні танці у прямому ефірі.

До речі, у суддівському кріслі хочуть бачити танцівницю і її прихильники.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Настя Каменських повідомила про те, що відпочинок у Мексиці її виснажив: проблеми заможних і знаменитих

Настя Каменських поїхала відпочити, а сама повідомляє про виснаження.
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Мурат Налчаджиоглу показав поповнення у своєму елітному автопарку: зрозуміло, чому Ані Лорак пробачила зраду

У мережі ідуть бурхливі дискусії: чи правда, що Ані Лорак знову зустрічається з Муратом. Тим часом подивіться, яким елітним автопарком обзавівся чоловік.
Оля Полякова

Оля Полякова показала розкішні апартаменти, в яких зірка проживає з родиною на період відпочинку в Туречинні

Оля Полякова вже вчетверте у цьому році відпочиває на курорті. І кожен наступний раз все розкішніший.
Ніна Митрофанівна Матвієнко

Ніна Матвієнко відверто розповіла, за що ненавиділа власних батьків: дитинство зірки не було легким

Ніна Матвієнко виросла у багатодітній родині і мала зовсім не екранне дитинство. Усі деталі у статті.
Тіна Кароль

Хто підтримував Тіну Кароль після кончини Євгена Огіра: поп-діва отримала підтримку від неочікуваних персон

Вони мріяли про доньку, але не судилося...Євген Огір згорів від страшної хвороби - онкології.

Популярне

Останні новини