Не танцями єдиними: Лілія Ребрик показала як зганає новорічні салатики

Лілія Ребрик навіть після новорічного святкування не сидить на місці.

Телеведуча та акторка театру та кіно Лілія Ребрик продовжує ділитися методами як повернутися у форму після новорічного застілля.

Навіть після новорічного столу акторка та телеведуча Лілія Ребрик не сидить на місці.

Спершу влаштувала запальні танці з чоловіком, а потім гайнула в зал, аби лишити там те, що не вдалося прибрати танцями.

При цьому танцями вона поділилася і з прихильниками. І аби вони повторили всі рухи виклала танцювальне відео у сповільненому режимі. Проте зірка не врахувала один момент, що не у всіх прихильників другі половинки вміють так гарно танцювати. А особливо після новорічних салатів.

Звісно, зірка телебачення не просто радить де саме можна привести себе у форму, а й розповідає як це правильно робити.

Під фото та відео з залу Лілія Ребрик розповіла, що у святковий період не варто перевантажувати себе фізичними вправами і намагатися зігнати все за пару днів, але і зовсім забувати про тренування не варто.

Звісно, не у всіх є можливість після свят піти в зал, тож, як стверджує ведуча, можуть стати у нагоді і відеоуроки.

Прихильники ведучої не втомлюються дивуватися енергії улюбленої зірки і зізнаються, що тепер розуміють, що у формі вона себе тримає не лише танцями.

Крім цього, підписники не могли не пожартувати на тему занять спортом, зауваживши, що саме на цьому відео, де Лілія Ребрик качає прес, у них завис Instagram. Телеведуча у дописі пожартувала, що сподівається на те, що після новорічних салатів прес ще не остаточно похований і ця вправа вдасться підписникам.

А от дехто дуже дивувався, звідки у зірки телебачення стільки енергії і як їй вдається все встигати. Насправді, як зізналася сама Лілія Ребрик, прихильники просто не уявляють скільки всього вона насправді не встигає робити через робочий графік.

Не оминули увагою прихильники і шпагат акторки. Вони зауважили, що те, що демонструє Анастасія Волочкова, ні в яке порівняння не йде з тим, що робить телезірка.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини