Двійнята Пугачової та Галкіна пішли по сусідах з протягнутою рукою: Алла та Максим не проти

Ліза та Гаррі хоче вже і навчаються у школі, проте, активно пізнають світ. Їх батько робить все можливе аби діти знали більше.

Прихильники були шоковані, що в Алли Пугачової та Максима Галкіна народилися двійнята. І хоча перші роки життя малят проходили у таємниці, зараз прихильники готові спостерігати за кожним днем Лізи та Гаррі.

Більше всього ділиться контентом їх зірковий батько Максим. Чоловік просто обожнює показувати, як грає з дітками, які подарунки їм дарує і вже привчає до серйозних зйомок. Ліза щонайменше вже двічі виступала у ролі акторки у рекламі.

Гаррі соромиться у кадрі професійної камери. У хлопчика дуже розвинено талант до музики, проте, сміливіше він почувається тільки тоді, коли знімає його смартфон батька.

Проживає родина у справжнісінькому замку.

Замок Галкіна та Пугачової

Ходили чутки, що розкішний особняк обійшовся Галкіну в 10 мільйонів доларів. Площа замку складає 3000 кв. м, в ньому шість поверхів, 20 житлових кімнат, вантажний ліфт, паркінг, оранжерея, розкішний сад і басейн.

Кімнати теж відповідають стилю маєтку, адже хазяї надають перевагу стилю бароко та рококо. А ще вони просто обожнюють золотий колір та прикрашають ним майже всі предмети інтер’єру.

У будинку-замку є багато кімнат, де грають та навчаються діти.

В одній з таких Максим Галкін вчив малечу колядувати на Різдво. Видно, що Ліза та Гаррі трохи хвилюються та забувають слова. Проте, двійнята швиденько завершують свій виступ та отримують винагороду у вигляді цукерок від батька.

Слід додати, що це було своєрідне привітання від Максима для своїх підписників.

Прихильники були у захваті від щирості дітей. Ліза та Гаррі отримали самі компліменти. Ось, як написали про них фанати родини.

  • “Які розумнички!”
  • “Просто диво”
  • “І вас з Різдвом Христовим”

Як будуть відзначати одне з головних православних свят, родина Галкіна не розповіла.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини