MARUV вигрібає по повній від підписників: як та за що саме проклинають співачку в соцмережах

Анна Корсун знову опинилася посеред скандалу, але часу не гаяла та показала, як треба відповідати хейтерам.

Зірка співачки MARUV зійшла дуже стрімко та не так давно. Деяким артистам знадобилося працювати та вкладатися матеріально у свою кар’єру десятиліттями, аби стати впізнаваними. MARUV знадобився один доволі недорогий кліп у метро в шкіряних костюмах.

Так у чому ж справа?

Виконавиця змусила всю країну затримувати дихання, коли на сцені з’являється саме вона. Тому, що ніколи не знаєш, чим саме буде дивувати публіку Анна на цей раз.

Скандал через Євробачення

Її вокал визнали одразу: слухачі відправили співачку на Євробачення. Та через різницю в політичних поглядах між українським урядом та популярною виконавицею, остання відмовилася від участі.

Причина ненависті

Артистка викликає різні емоції: від захвату до ненависті, але ніколи та нікого не залишає байдужим. Можливо це стається через неоднозначний одяг, у якому виступає Анна, може справа зовсім не у цьому, а в харизмі. Так чи інакше, разом із хвилею слави, співачку накрила ще більша хвиля хейту.

Нещодавно один із користувачів соцмережі Інстаграм залишив гнівний коментар, на який отримав, зовсім інакшу за емоційною забарвленістю, відповідь від співачки.

Скріншот з Інстаграму MARUV

Професіонально дала відсіч

Коментуючий не скупився на вирази та прокляв Анну. Натомість артистка просто поглузувала з нестримного користувача та порадила інші способи позбутися агресії.

Добре, що Анна Корсун, вона ж MARUV, розуміється на психології та не приймає такі неприємні речі на свій рахунок.

А хейтерам тепер прийдеться двічі подумати, перш ніж лізти “на рожон”.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.