П’ятниця, 5 Березня, 2021

“Вагітна” Настя Каменських вразила змінами у зовнішності: “Терміново потрібна лялька”

Настя Каменських знову хизується в Інстаграмі красивою фігурою.

Поки більшість українців про відпочинок можуть лише мріяти, найкрасивіша пара українського шоу-бізнесу Потап і Настя Каменських відправилися у теплі краї.

Саме такими яскравими і літніми знімками останніми днями наповнюється Інстаграм зіркової красуні Насті Каменських. При цьому найчастіше співачка показує не краєвиди, а своє підтягнуте і спортивне тіло.

Такі знімки ніколи не залишають прихильників байдужими до улюбленої виконавиці. Проте, вони ніяк не можуть дочекатися іншої новини, а саме інформації про цікавий стан співачки.

Вони не втомлюються натякати подружжю, що кар’єра і час у двох це прекрасно, але пора вже й подумати про поповнення у родині.

Крім того, такі натяки не стихають і через те, що свого часу зіркова красуня необачно обмовилася, що її найбільше вона мріє про дітей. Але поки що це лишається в планах, а єдині дітища, якими регулярно ділиться артистка – нові пісні.

От і тепер, під серією знімків з казкового відпочинку, прихильники знову натякнули на те, що пора вже й дитину народити. Крім цього, на одному зі знімків, які Настя Каменських опублікувала раніше, саме через відсутність у пари дітей, підписники порівняли співачку та продюсера з татом і донькою, але аж ніяк не з подружжям.

До того ж, Настя Каменських знову осідлала улюбленого коника і регулярно виставляє знімки у відкритих купальниках. від яких прихильники пари лише почали відвикати і радіти, що зірка нарешті одягнулася.

І якщо прихильники красуні не дуже добре ставляться до таких світлин, то чоловік Насті Каменських навпаки, пишається своєю дружиною і підтримує її у цьому. Крім того, Потап якось зізнався, що саме такі знімки змушують його кожного разу почуватися особливим, адже така красуня дісталася саме йому.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини