Суперблондинка Полякова промокла під дощем та поскаржилася на розкішний відпочинок: Мальдіви розчарували

Карантин не стане на заваді Олі Поляковій, яка ще кілька днів тому твердо вирішила, що хоче вигуляти купальник. Зірка разом із родиною відправилася на екзотичний курорт на Мальдівські острови. Після тривалого перельоту українська суперблондинка хвалилася тим, що опинилася на розкішних білосніжних пляжах біля лазурного моря.

Раніше у своєму мікроблозі зірка розповідала про те, як готується до поїздки: вона зробила купу косметичних процедур вдома та обрала в чому буде мандрувати пляжами. Навіть старша донька ретельно підбирала сукні та влаштувала для матері цілу дефіляду у вбранні, подарованим батьком.

Проте, шикарну відпустку, здається, зіпсовано. Негода настала на тропічних островах.

Оля показує прогулянку під дощем. Скріншот взято з Instagram-сторінки співачки

Оля Полякова повідомила у своєму блозі в Інстаграмі про те, що на Мальдівах пішов дощ.

За словами співачки, промокла не лише вона, а ще й донька. Проте, зірка не думає, що їй може зіпсувати настрій негода. Та, здається, доньки лишилися невдоволеними.

Старша, Маша, поскаржилася на своїй сторінці в Інстаграмі про те, що досить довго чекала дощовик та геть змокла. Маленька Аліса утрималася від коментарів.

Сама ж Полякова вирішила зіронізувати та з натягнутою посмішкою на обличчі у позитивному тоні розповіла, що думає про негоду:

“Яка радість”

Саме так прокоментувала події на острові співачка. Більше того, Оля додала, що за прогнозом погоди на острови насувається антициклон, і схоже, всі 10 днів, які родина запланувала провести на пляжах – будуть зіпсовані.

Проте, суперблондинка знайшла собі заняття до душі. Співачка вирішила, що поки не можна гуляти не вулиці – саме час розповісти про свою косметику.

Потім жінка вирішила, що не завадить разом із дітьми переглянути кіно.

Схожі новини