Понеділок, 17 Травня, 2021

Поп-діва Тіна Кароль швидко втрачає вагу: Дан Балан розчарований та не знає, як бути

Тіна Кароль і Дан Балан знову розбурхають аудиторію новинами.

На українській естраді період новорічних свят змінив період жорстких дієт. До марафону, який ніхто не об’являв, але який все одно почався приєдналися: Джамала, Оля Полякова, Марічка Падалко, Ілона Гвоздьова і т.д. Тіна Кароль також не стала винятком. Білокура поп-діва ніколи не славилася худим тілом. Їй завжди вдавалося втримати баланс, який може вписатися будь-які стандарти краси.

Час працювати над собою

Та майонез і салати ще ніколи і нікого не щадили. Тому Тіна вирішила позбавитися від декількох зайвих кілограмів. У якості дієти вона обрала контроль інсулінових значень у стравах і виявилося, що вона вже втратила шість кілограмів.

Скріншот сторінки Тіни Кароль
Скріншот сторінки Тіни Кароль

І щоб не бути голослівною опублікувала відео з результатами схуднення. Прогрес дійсно видно неозброєним оком. Жінка струнка та підтягнута.

Цікаво, що скаже на такі зміни молдавський мачо Дан Балан. Адже, якщо спиратися на кліпи артиста, то справедливо зробити висновок, що він обожнює жінок “у тілі”. Цьому є доказом безліч відеоробіт співака.

Роман Тіни Кароль в Дана Балана

Нагадаємо, що Тіна Кароль та Дан Балан вже тривалий час підозрюються у таємному романі. Хімію між ними неможливо не відчувати, але залишається питання: чи то піар – хід для шоу “Голос”, чи то дійсно між артистами є почуття.

Попри те, що тіні Кароль приписують роман з молдавським співаком, їй не дуже пощастило із особистим балетом. Адже дівчата пустили плітки про роман співачки з Ігорем Коломойським декілька років тому.

Але ми ж не віримо пліткам, а тільки своїм очам та офіційній інформації. Тому залишається лише дивитися на факти та емоції, що відображаються на обличчях Тіни Кароль та Дана Балана, коли вони бачать один одного.

Щоб дізнатися більше про роман Дана і Тіни:

Поділіться статтею

Свята Ірина

18 травня 2021 року: яке сьогодні церковне свято та чому слід молитися Великомучениці Ірині

Кожен день - особливий. Дізнайтеся, як правильно молитися Великомучениці Ірині, аби не розгнівити Господа.
Руслана Писанка

Чи задоволена Руслана Писанка своїм поверненням на телебачення: зірка не публікувала жодної реакції у мережі

Руслана Писанка - яскрава зірка телебачення. Артистка тривалий час покинула медійні проекти, але згодом тріумфально повернулася.
Анастасія Приходько

Анастасія Приходько ошелешила фотографією живота після пологів: активно працює над зовнішнім виглядом

Анастасія Приходько яскрава зірка сучасності, яка віртуозно поєднала кар'єру та материнство. Подивіться, як виглядає зірка після третіх пологів.
Оля Полякова

Оля Полякова нарешті знайшла гідну заміну кокошнику і створила новий аксесуар для своєї зіркової зачіски

Через політичну ситуацію Україні Олі Поляковій довелося відмовитися від головного аксесуару сценічного гардеробу. Чим замінила співачка кокошник?
Фото взяте на просторах мережі.

Курйоз року: звичайна жінка прокинулася за декілька секунд до власної кремації через необачність родичів

Ця ситуація наскільки страшна по своїй суті, настільки і курйозна. Як то кажуть: було б смішно, якби не було так сумно.

Популярне

Останні новини