Вівторок, 18 Травня, 2021

Дружина Григорія Решетника показала особливе фото дітей: “З’являється сила, коли бачиш цю картину”

Христина Решетник продовжує дивувати підписників прикладом ідеального щасливого сімейного життя.

Григорій Решетник відноситься до тієї категорії знаменитостей, які не приховують особисте від публіки. Дружина і діти ведучого часто з’являються на зйомках шоу “Холостяк”, в різних програмах, на світських вечірках і на сторінках глянцевих видань. Публіка любить щирих і таких щасливих Решетників, а тому пильно стежить за особистим життям знаменитого сімейства в Instagram.

Публічність

До слова, Григорій і Христина не забувають про своїх шанувальників. Вони регулярно постять в мережі різні фото, зокрема, з сімейних заходів.

Дружина Григорія Христина Решетник нещодавно стала мамою втретє. Неможливо повірити, що така тендітна жінка здібна на таке геройство. Вона подає приклад українським жінкам своїм упорством та життєлюбством, адже будучи мамою трьох маленьких хлопчиків, які знаходяться в активній фазі розвитку і певно намагаються забрати усю мамину увагу собі, Христині вдається добре виглядати та бути абсолютно щасливою.

Розчулила підписників

Нещодавно Христина поділилася світлиною,на якій два її старші сини цілують наймолодшого. Таку дитячу ніжність не завжди побачиш. А ще складніше її закарбувати. Адже найніжніші і найприємніші спогади залишаються частіше у серці, ніж на світлинах.

Здається, що хлопчики неабияк раді поповненню і їх чекає світле майбутнє у повній забезпеченій родині. Наймолодшому пощастило найбільше, адже він з’явився на світ бажаним та коханим своїми батьками та братами. І здається, що Решетники дійсно не збираються  зупинятися і можливо через декілька років з’явиться маленька дівчинка, яка стане центром щасливого сімейства.

Поділіться статтею

Сергій Звєрєв

Куди пропав найвідоміший стиліст Сергій Звєрєв: як виглядає, хто оточує зірку та чому ховається від публіки

Він автор легендарної фрази "Звєда в шокє" і найбільш відомий стиліст сучасності. Сергій Звєрєв, куди він пропав з екранів?
Максим Степанов

Трьох міністрів відправили у відставку: серед них опинився і Максим Степанов з МОЗ. Що буде з вакцинацією?

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов - більше не буде займатися питаннями нашої вакцинації. Сьогодні народні депутати проголосували "за" його відставку.
Анна Цуканова в Єралаші

Як склалося життя капловухої дівчинки з “Єралашу” Анни Цуканової: їй вже за 30 і вона мама двох дітей

0
Всі, хто дивився "Єралаш", пам'ятають кумедну капловуху дівчинку з веснянками. Звуть її Анна Цуканова і зараз вона вже далеко не дівчинка.
Джамала

Джамала розповіла про трагедію, яка сталася в її сім’ї та залишила слід у житті: “Навіть не дали поховати”

Співачка Джамала розповіла у деталях про страшні речі, які довелося пережити її родині.

Популярне

Останні новини