Неділя, 20 Червня, 2021

Безсоромна дружина Володимира Остапчука показала, як проводить вечори: коханий не проти

Христина Остапчук вирішила поділитися деякими подробицями подружнього життя з Володимиром Остапчуком. Заодно зіркова дружина показала, як проводить вечори.

Володимир та Христина остапчуки, які восени минулого року одружилися, на початку нового року переїхали у нову квартиру. Переїзд у них ще не завершився, тож Христина час від часу ділиться деякими подробицями життя у новій квартирі.

Дівчина записала відео, у якому показала скільки у неї косметики і зізналася, що більше речей було саме у неї. Але це не дивно, адже у неї багато косметики та парфумів. які Христина дуже любить.

Проте це не все, чим ділиться зіркова дружина. Дівчина любить ділитися і тим, як саме вона проводить вечори. От і цього разу. не витримавши випробування холодом вона вирішила зігрітися келихом мартіні.

Як зізнається сама Христина Остапчук, вона рідко таке робить, лише коли є настрій. При цьому прихильники підтримали її і зізналися, що й самі не проти так погрітися.

Але основне питання допису, яким поділилася дружина Володимира Остапчука в Інстаграм стосувалося фото та відео, якими вона ділиться на своїй сторінці в мережі. Дівчину зацікавило, що думають прихильники про те, якщо на її сторінці з’явиться більше фото предметів, елементів одягу та інтер’єру.

На фото, яким Христина Остапчук поділилася у мережі. зображені два бокали та пляшка з напоєм. Схоже, що грітися дівчина таким чином збирається не одна. А от для кого друхий келих, так і лишилося загадкою. Ймовірно, він для чоловіка нотаріуса Володимира Остапчука, а, може, і просто як елемент фото.

Самі ж підписники зазначили, що їм і так подобається сторінка Христина саме через велику кількість її особистих фото. Проте, якщо вона планує стати блогером, то наповнення сторінки варто розширити.

До того ж вони зауважили, що приваблює у сторінці Христини саме її неідеальні та життєві фото та відео.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини