Середа, 19 Травня, 2021

Наталія Могилевська наважилася на незвичний для себе крок — всиновлення: розповіла більше, ніж хотіла

Легенда українського шоу-бізнесу Наталія Могилевська вперше відповіла на найбільш провокативні питання від прихильників в Інстаграм.

Наталія Могилевська стала справжньою легендою українського шоу-бізнесу завдяки своєму трудоголізму та сильному характеру. Але те, що допомагало їй в кар’єрі, як виявилося дуже заважало в особистому житті.

У неї за плечима два шлюби, але обидва закінчилися розлученнями. Тож не дивно, що у свої 45 років у співачки немає власних дітей. Як зізнається сама Наталія Могилевська, єдині діти, які в неї були – доньки її другого чоловіка Єгора Долиніна.

Наталія Могилевська заговорила про дитину
Наталія Могилевська заговорила про дитину

Говорячи про дітей та родину, артистка зазначає, що з чоловіками в неї не складалися відносини саме через публічність. Жоден з її коханих не міг пробачити співачці того, що на концертах і гастролях вона проводила набагато більше часу, ніж з родиною.

Зараз артистка зізнається, що хоча у неї є власна школа, у якій вона працює з дітьми, вона все одно мріє про власну доньку або сина. А через вік не відкидає можливості усиновлення.

Крім цього, Наталія Могилевська розповіла і про багато інших речей, які цікавили її прихильників. Зокрема, артистка зізналася, що під час виступів часто забувала слова пісень, але її завжди виручали прихильники, які підспівували їй з залу.

Наталія Могилевська поділилася непередбачуваними ситуаціями на сцені
Наталія Могилевська поділилася непередбачуваними ситуаціями на сцені

Особливо ставиться співачка і до хейтерів, без яких не можливий ріст артиста і його самовдосконалення.

Не оминули увагою прихильники зірки і питання щастя, адже вони помітили, що останнім часом Наталія Могилевська вся аж світиться. Співачка зізналася, що в неї немає якого сь особливого рецепту щастя. Вона зрозуміла, що це відчуття у ній самій лише тоді, як після чергового виснаження поїхала до Індії.

Instagram Наталії Могилевської
Instagram Наталії Могилевської

Останнім часом зірка багато до чого змінила ставлення і почала більше приділяти уваги собі, що не може не радувати її прихильників.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини