Четвер, 4 Березня, 2021

Для Осадчої та Горбунова після розкішного відпочинку настали важкі часи: “Про сон доведеться забути”

Після сонячного Дубаї на Катю Осадчу та Юрія Горбунова чекала робота - з літака в павільйон. Глядачі довго не чекатимуть.

Поки всі кордони закриті, зірки масово їдуть відпочивати у сонячні Дубаї або на Мальдіви.

Не стала винятком і пара телеведучих Каті Осадчої та Юрія Горбунова.Подружжя відправилося у Дубаї після святкування Нового року і лише нещодавно повернулося додому.

Проте замість того, аби відпочити після поїздки зіркові батьки відправилися на роботу, адже попереду в них один найвиснажливіших проектів “Голос країни”. А у Каті Осапдчої ще й випуски програми “Світське життя”. Тож роботи у зіркового подружжя більше, ніж досить.

Тому, як зауважив у себе на сторінці Юрій Горбунов, попереду напружений графік з яким про сон можна забути. Адже перший прямий ефір “Голосу країни” відбудеться вже цими вихідними. До допису було додане фото Каті Осадчої з чоловіком, які сидять у автівці телеведучого.

При цьому наявність розкішного авто, схоже, не дає спокою деяким підписникам Юрія Горбунова. Вони порадили, для різноманіття, сфотографуватися у метро. Проте більшість все ж побажала парі успішної роботи, цікавих проектів і щастя.

Дехто навіть помітив, що попри відпочинок, Катя Осадча та її чоловік все ж винглядають втомленим. Схоже, насичений ритм життя вже встиг датися в знаки.

Раніше дружина Юрія Горбунова поділилася з прихильниками знімком у сторіз. де вона нагадала про старт нового сезону “Голосу країни”. А, оскільки він вже не за горами, то тепер доведеться більше попрацювати, аби вразити глядачів не лише новим суддівським складом.

Хоча більшість прихильників все ж зізналися, що дивитимсуться проект вже через участь у ньому улюблених виконавців.

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.

Популярне

Останні новини