Для Осадчої та Горбунова після розкішного відпочинку настали важкі часи: “Про сон доведеться забути”

Після сонячного Дубаї на Катю Осадчу та Юрія Горбунова чекала робота - з літака в павільйон. Глядачі довго не чекатимуть.

Поки всі кордони закриті, зірки масово їдуть відпочивати у сонячні Дубаї або на Мальдіви.

Не стала винятком і пара телеведучих Каті Осадчої та Юрія Горбунова.Подружжя відправилося у Дубаї після святкування Нового року і лише нещодавно повернулося додому.

Проте замість того, аби відпочити після поїздки зіркові батьки відправилися на роботу, адже попереду в них один найвиснажливіших проектів “Голос країни”. А у Каті Осапдчої ще й випуски програми “Світське життя”. Тож роботи у зіркового подружжя більше, ніж досить.

Тому, як зауважив у себе на сторінці Юрій Горбунов, попереду напружений графік з яким про сон можна забути. Адже перший прямий ефір “Голосу країни” відбудеться вже цими вихідними. До допису було додане фото Каті Осадчої з чоловіком, які сидять у автівці телеведучого.

При цьому наявність розкішного авто, схоже, не дає спокою деяким підписникам Юрія Горбунова. Вони порадили, для різноманіття, сфотографуватися у метро. Проте більшість все ж побажала парі успішної роботи, цікавих проектів і щастя.

Дехто навіть помітив, що попри відпочинок, Катя Осадча та її чоловік все ж винглядають втомленим. Схоже, насичений ритм життя вже встиг датися в знаки.

Раніше дружина Юрія Горбунова поділилася з прихильниками знімком у сторіз. де вона нагадала про старт нового сезону “Голосу країни”. А, оскільки він вже не за горами, то тепер доведеться більше попрацювати, аби вразити глядачів не лише новим суддівським складом.

Хоча більшість прихильників все ж зізналися, що дивитимсуться проект вже через участь у ньому улюблених виконавців.

Схожі статті

Ви точно цього не знали: 3 українські артисти, які мають іноземне коріння

Українська сцена давно стала мультикультурною, і чимало відомих артистів мають змішане походження, але мають сильну любов до України і створюють її культуру.

Кропива – зелене “золото” городу: вам дуже пощастило, якщо вона росте у вас на ділянці

Кропива – "зелене" добриво для городу, яке покращує стан ґрунту та є цінним, екологічно чистим та безкоштовним джерелом поживних речовин для ґрунту і городніх рослин.

Тіна Кароль, Огнєвіч і Дорофєєва: справжні імена зірок, які знають не всі

Ці сценічні імена для багатьох фанатів стали такими природними, що дехто навіть не здогадується, що в паспортах зірок записано зовсім інше. Розповідаємо, як справді звати легенд українського шоубізу.

Бур’янів не стане вже на наступний день: виливаю на грядки ось це, щоб приборкати рослинність

Приборкати бур'яни вже на наступний день після того, як вони пішли в ріст – можливо! Вилийте ось це на грядки і небажана рослинність зникне, як її і не бувало. "Сенсація" ділиться рецептом

Був Гудков, став Кацурін, а вона – Дорофєєва: ось чому співачка після заміжжя прізвища не міняє

В 2022 та 2023 році однією з обговорюваних тем в українському шоу-бізнесі стало одруження Надії Дорофєєвої та Міші Кацуріна. Розповідаємо, чому артистка не змінила прізвища після заміжжя.

В Україну не повернеться? Олег Винник знову на зв’язку з Німеччини

Після гучної заяви Олега Винника до журналістів, стало відомо, чи повернеться артист колись в Україну. Останні новини з життя популярного біглого співака.