Що пережила Катя Осадча на зорі популярності: твори з помилками, кар’єра моделі і конфлікти з зірками

Катя Осадча - телеведуча, у журналістську кар'єру якої не вірив власний батько. Але відома донька довела, наскільки він помилявся.

Катя Осадча – незмінна ведуча проекту “Світське життя” вже протягом 15 років. А ще вона мама двох дітей і дружина не менш відомого чоловіка Юрія Горбунова. Зараз ведуча бажана гостя на всіх світських заходах, але на початку кар’єри у неї траплялося всяке.

Усі, з ким Каті Осадчій довелося працювати, в один голос заявляють, що вона красива, розумна, щира і справжній професіонал своєї справи. Артисти, яким вдалося потоваришувати з зіркою зауважують, що вона в кадрі і поза кадром – це дві різні людини, але її тісне спілкування з багатьма знаменитостями не дає їй підстав уникати гострих запитань на їхню адресу.

У дитинстві Катя Осадча найбільше любила садок і школу тоді, коли були якісь виступи або ранки. Тож до уваги дівчинка звикла змалечку. Але батько дівчини не дуже вірив в те, що вона зможе стати журналістом, адже писала вона з помилками. Зараз він радіє, що помилявся і щасливий бачити доньку, яка займається улюбленою справою.

Катя Осадча в шкільні роки
Катя Осадча в шкільні роки

До того, як потрапити на телебачення Катя Осадча встигла попрацювати моделлю в Японії, але батько, відпустивши 14-річну доньку раз, був категорично проти відпускати її ще кудись так надовго. Чоловік зізнався, що для нього розлука з донькою стала справжнім випробуванням.

Але Каті Осадчій довго вдома не сиділося і наступного разу юна красуня поїхала жити і працювати до Парижу з мамою.

Початок кар’єри телеведучої теж важко було назвати яскравим. Тоді Каті Осадчій довелося зіткнутися з суворою реальністю українського шоу-бізнесу. Зірки могли не бажати відповідати на запитання, а могли і кинути в неї мікрофоном, як це колись зробила українська співачка Ірина Білик.

Катя Осадча на початку кар'єри
Катя Осадча на початку кар’єри

А от Тіна Кароль обожнює спілкуватися з ведучою, зазначаючи, що їй немає чого приховувати і вона готова розповідати про своє життя.

Такої думки про катю осадчу не лише українська поп-два. Репер Потап та його дружина Настя Каменських теж люблять Катю Осадчу. Співак навіть зізнався, що про їхні стосунки з настею Каменських телезірка дізналася першою. але нічого не розповідала, чим дуже підтримала пару.

Схожі новини