Юрій Ткач не претендує на звання найкращого батька: на очах у всіх брутально вхопив маленьку доньку за ногу

Юрій Ткач звик смішити глядача на сцені. Проте, деякі розваги у житті можуть переходити кордони дозволеного.

Юрій Ткач не екрані – простий український хлопець. Він завжди вміє розсмішити глядача ледь не одним лише поглядом. За його простоту та відкритість до своїх прихильників, його обожнює вся країна.

Попри те, що в Інстаграмі у чоловіка понад 1 мільйон підписників, артист не схопив зірку та не почав ставитися до своїх фанатів зверхньо. Він ділиться подробицями свого життя та не забуває розповідати, як справи у його доньки.

Загалом Юрій здається дуже веселим сімейним хлопцем. Навіть на зйомках серіалів та фільмів артист радіє, коли до нього має можливість завітати родина.

Доньку Ліззі, яку він лагідно називає “крошкою”, обожнюють всі партнери по зйомках. Особливо радіє появі на майданчику дівчинки відома українська акторка Ірина Сопонару з Вінниці.

Та інколи розваги дитини з батьком насторожують, ось. як ці катання на льоду.

Донька лежить на спині, а радісний тато тягне її по кризі.
Скріншот взято з Instagam-сторінки Юрія Ткача.

Що ж, розваги з татом – такі розваги з татом. Це ще раз підтверджує стереотип, що дітям веселіше бавитися не з мамами через дикі, інколи екстремальні, але дуже веселі та жваві розваги.

З відео зрозуміло, що маленька Ліззі сама попросила батька прокатати її таким чином. Юрій навіть спочатку й не наважувався, але потім його у безпеці такого імпровізованого атракціону переконала дружина.

Загалом стосунки зіркового батька з донькою можна назвати приладом для наслідування.

Юрій намагається кожну вільну хвилину приділити дочці.

Навіть бере її на зйомки шоу. Дівчинка тільки радіє від того, але найбільше чекає спільних прогулянок. Разом з батьком малеча вже створює й розважальний контент. Вона з радістю позує на камеру та бере ініціативу у створенні реплік.

 

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини