П’ятниця, 5 Березня, 2021

Міка Ньютон розповіла, як необачність довела її до раку: думала, що набрала вагу

Інколи ми не можемо навіть знати, яка небезпека може нас чекати. Міка Ньютон розповіла, як хвороба маскувалася довгий час.

Ніжна співачка з сильним голосом – Міка Ньютон весь минулий рік присвятила, на жаль, не творчому розвитку, а боротьбі з хворобою. Жінці довелося пройти не один курс лікування, аби отримати шанс на збереження свого життя.

Міка Ньютон - справжній борець за життя
Міка Ньютон – справжній борець за життя

Як все почалося

Хвороба підкралася непомітно. Ніхто не міг навіть здогадатися, що у молодесенької Оксани, таке справжнє ім’я співачки, може розвинутися рак яєчника. Цей діагноз ставлять жінкам, що вже народили, а зірка навіть не могла завагітніти.

Почалася хвороба дуже дивно. Худорлява Міка різко почала набирати вагу. Їй здавалося, що вона виглядала так, наче носить дитину під серцем. Вона була впевнена, що винити тут треба себе, адже не контролювала вагу.

Міка Ньютон
Міка Ньютон

Сильна жінка почала активно займатися спортом. Вона виконувалася тяжкі вправи та одного разу вимушена була звернутися до лікаря.

Варто зазначити, що проживає українська артистка у Сполучених Штатах Америки, де рівень медицини вважається одним з найвищих у світі.

Страшний діагноз

У квітні 2019 року американські медики продовжували стверджувати, що жінка просто неправильно харчується. Сама ж Міка вважала, що просто лінується, коли організм відмовлявся виконувати вправи, адже на той момент у неї була цій повернути струнку талію.

На превеликий жаль, похудає зірка геть не природнім способом. Попереду була запекла боротьба.

12 курсів хіміотерапії, операція – все це, аби лишитися живою. Міка пройшла пік захворювання, впоралася з важким лікуванням, а згодом дізналася, що рак відступає і вона має І стадію.

Міка зазначає, що весь шлях боротьби вона не втрачала надії та молилася за своє одужання. За її словами, це дуже допомагає, коли здається, що шансу немає.

Поділіться статтею

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва вимушена захищати чоловіка: від продюсера Костянтина Меладзе відвернулися віддані слухачі

Віра Брежнєва посварилася з підписниками через творчість свого чоловіка.
Тіна Кароль

Тіна Кароль публічно поцілувала іншого та дала зрозуміти: Балан її не хвилює і щасливою її зробив не він

Тіна Кароль пустилася берега та почала цілуватися з одруженими чоловіками.
Чи повернеться до Ані Лорак її колишній чоловік

Після поневірянь Ані Лорак показала обручку та возз’єдналася з колишнім чоловіком: нарешті Мурат з родиною

Ані Лорак скандально розлучилася зі своїм чоловіком-турком. Втім, поп-діву знову помітили у компанії екскоханого. Як так сталося?

Популярне

Останні новини