Четвер, 4 Березня, 2021

Стала відома особистість наступного Холостяка: хто саме буде шукати кохання в 11-му сезоні шоу “Холостяк”

Сенсаційна новина від телеканалу СТБ: новий Холостяк вже готовий боротися за справжнє кохання.

5 березня 2021 року в ефірі СТБ вийде найочікуваніша романтична прем’єра весни – «Холостяк-11». Шукати любов буде 31-річний бізнесмен з Харкова, засновник логістичної компанії Михайло Заливако. Це буде один з тих Холостяків, який порушує правила проекту і вносить в них свої корективи за покликом серця.

Хто ж такий Михайло?

Михайло обожнює спорт та екстрим. З особистого акаунту бізнесмена на думку приходить висновок, що парубок закоханий в моду та любить стильно одягатися. Він позиціонує себе, як сильного, хороброго, самовпевненого чоловіка, який готовий взяти відповідальність за себе та свою обраницю, а також добиватися коханої жінки.

Не встиг видалити невдалі жарти з аккаунту

До слова, чоловік любить гумор. Однак його почуття гумору вельми специфічне, адже не всі можуть зрозуміти жарти, які публікує майбутні холостяк. Тож можна сказати, що у нас з’явився український Крістіан Грей: його смаки дуже специфічні.

Михайло впевнений у своїй участі в шоу та у цілях, які він собі поставив.

«Я готовий посперечатися з ким завгодно, що саме тут я зустріну ту дівчину, яка стане для мене рідною людиною і з якою я зможу зв’язати своє подальше життя», – впевнений новий Холостяк.

Та чи зможе Михайло дійсно створити щось прекрасне та вічне на проекті покаже лише час, адже таких героїв по всьому світі досить не багато.

Ведучим шоу, як завжди буде Григорій Решетник, який чекає на глядачів в етері 5 березня.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини