Екс-холостячка Ксенія Мішина заговорила про самовдосконалення: Еллерт вимагає більшого

Ксенія Мішина, яка нещодавно на очах у всієї країни розпрощалася зі статусом холостячки, поділилася, як їй вдалося розпрощатися з найскладнішими емоціями у житті.

Екс-учасниця проекту “Холостячка” Ксенія Мішина стала популярною після зйомок у серіалі “Кріпосна”, зігравши роль Лідії Шафер. На початку проекту дівчина зізналася. що участь у шоу стала для неї справжнім випробуванням не лише на те, чи знайде вона чоловіка своєї мрії, а й на те, чи зможе вона взагалі довіряти чоловікам.

Для зірки це стало справжнім випробуванням, адже до цього часу у її житті були чоловіки, які дозволяли собі піднімати на неї руку, ображати і принижувати. Крім цього вона зіткнулася з тим, що її постійно переконували в тому, що вона ніколи не зможе стати акторкою.

Проте за всі випробування Ксенія Мішина була лише вдачна, адже зрозуміла, що без них вона не стала б такою, якою є зараз.

Зірка “Кріпосної” зізналася, що для того, аби стати такою, якою вона є, дівчина багато часу приділяла і приділяє саморозвитку. І, щоб краще зрозуміти себе, свої емоції та розібратися у минулому, екс-холостячка зверталася за допомогою до психологів.

Ксенія Мішина зауважила, що для неї психологи це більше провідники у світ її емоції, відчуттів і станів. Зірка зізналася, що завдяки таким людям вона більше дізналася про причини винекнення певних емоцій. Зокрема, дівчина поділилася відкриттям, що всі емоції це не більше, ніж наше власне рішення. До того ж будь-яка емоція впливає на загальне самопочуття і сприйняття себе та оточуючих.

Прихильники зірки подякували їй за такий, на їхню думку, корисний допис і стимул брати своє життя у власні руки. Вони зазначили, що відкрили для себе Ксенію Мішину зовсім по-новому.

Проте знайшлися і ті, кому дуже не сподобався її стиль викладу і зауважили, що допис написаний безграмотно. Шанувальники артистки одразу кинулися її захищати, зауваживши, що писала це Ксенія Мішина так, як сама відчуває і основну думку вона змогла донести до прихильників. А для них саме це і є головним.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.