Неділя, 20 Червня, 2021

Екс-холостячка Ксенія Мішина заговорила про самовдосконалення: Еллерт вимагає більшого

Ксенія Мішина, яка нещодавно на очах у всієї країни розпрощалася зі статусом холостячки, поділилася, як їй вдалося розпрощатися з найскладнішими емоціями у житті.

Екс-учасниця проекту “Холостячка” Ксенія Мішина стала популярною після зйомок у серіалі “Кріпосна”, зігравши роль Лідії Шафер. На початку проекту дівчина зізналася. що участь у шоу стала для неї справжнім випробуванням не лише на те, чи знайде вона чоловіка своєї мрії, а й на те, чи зможе вона взагалі довіряти чоловікам.

Для зірки це стало справжнім випробуванням, адже до цього часу у її житті були чоловіки, які дозволяли собі піднімати на неї руку, ображати і принижувати. Крім цього вона зіткнулася з тим, що її постійно переконували в тому, що вона ніколи не зможе стати акторкою.

Проте за всі випробування Ксенія Мішина була лише вдачна, адже зрозуміла, що без них вона не стала б такою, якою є зараз.

Зірка “Кріпосної” зізналася, що для того, аби стати такою, якою вона є, дівчина багато часу приділяла і приділяє саморозвитку. І, щоб краще зрозуміти себе, свої емоції та розібратися у минулому, екс-холостячка зверталася за допомогою до психологів.

Ксенія Мішина зауважила, що для неї психологи це більше провідники у світ її емоції, відчуттів і станів. Зірка зізналася, що завдяки таким людям вона більше дізналася про причини винекнення певних емоцій. Зокрема, дівчина поділилася відкриттям, що всі емоції це не більше, ніж наше власне рішення. До того ж будь-яка емоція впливає на загальне самопочуття і сприйняття себе та оточуючих.

Прихильники зірки подякували їй за такий, на їхню думку, корисний допис і стимул брати своє життя у власні руки. Вони зазначили, що відкрили для себе Ксенію Мішину зовсім по-новому.

Проте знайшлися і ті, кому дуже не сподобався її стиль викладу і зауважили, що допис написаний безграмотно. Шанувальники артистки одразу кинулися її захищати, зауваживши, що писала це Ксенія Мішина так, як сама відчуває і основну думку вона змогла донести до прихильників. А для них саме це і є головним.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 20 червня 2021 року: затримки по роботі та вкрай невдалі придбання. Для всіх знаків зодіаку

У цей день можуть бути проблеми та затримки на роботі до яких треба відноситися серйозно.
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

“Справа не в розчаруванні, а в реальності”. Які ж насправді стосунки у Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе?

Віра Брежнєва поділилася реаліями подружнього життя з Костянтином Меладзе.
Тіна Кароль і Дан Балан

Поп-діва Тіна Кароль зізналася, що мала почуття до Дана Балана: забулися і втратили субординацію

Тіна Кароль вразила казахських журналістів зізнанням про відносини з Даном Баланом.

Популярне

Останні новини