Настя Каменських переживає втрату батька в обіймах найріднішої жінки: що відомо про її маму Лідію

Настя Каменських завжди дуже тепло говорила про своїх батьків. Жінка вдячна і мамі, і тату за їх внесок в її освіту та життєвий досвід. Відомо, що з малих років Настя проживала закордоном. Спочатку її відправили до Франції, але гонорова дівчина не вподобала менталітет місцевих та попросилася додому.

Проте, батьки хотіли дати доньці найкращу освіту і наполягали на навчанні в Італії. Ця країна припала Каменських до душі.

Відомо, що вчора не стало батька Насті, Олексія Йосифовича Жмура. Співачка оприлюднила цю інформацію у своєму мікро-блозі в Інстаграмі. Переживати горе приїхала до неї її матір Лідія.

Що відомо про найріднішу людину Каменських?

Співи у цій родині – це спадкове. Лідія Каменських теж співачка. Жінка проявила інтерес до сцени ще, коли була зовсім юною. У радянські часи можливостей було не дуже багато, щоб стати суперзіркою, а й тому майбутня співачка вирішила спробувати себе у хорі імені Г. Верьовки. Працюючи у новому колективі, жінка зустріла своє перше та останнє кохання – Олексія Йосифовича, який на той час вже покинув спорт та став художнім керівником хору.

Різниця у віці вражала: цілих 16 років! Проте, справжньому коханню вік – не перешкода.

Лідія продовжує кар’єру співачки. Разом з вірною подругою, Аллою Кудлай, вона записала спільну ліричну пісню “Подруга”, присвячену справжній жіночій дружбі. Жінки навіть презентували свій дует на телебаченні у 2019 році.

Настя Каменських з мамою

Цікаво, що попри своє безмежне кохання до Олексія Жмура, вона так і не візьме його прізвища, адже вважатиме його немилозвучним. Її приклад наслідує і Настя. Колись, під своєю публікацією вона напише:

“Щаслива мати, коли діти щасливі”

Вона поставиться схвально до шлюбу Насті та Потапа.

Зараз жінка переживає втрату разом з донькою. Дивовижно, якими сильними виявилися ці жінки. Настя, попри свій статус блогерки, не стала піаритися на інтимній темі та не виплескує свої негативні емоції на прихильників.

Схожі новини