Четвер, 4 Березня, 2021

Настя Каменських переживає втрату батька в обіймах найріднішої жінки: що відомо про її маму Лідію

Втрата близької людини - це горе для будь-кого. Публічним персонам важче, адже їх фанати прагнуть отримувати лише позитивні емоції.

Настя Каменських завжди дуже тепло говорила про своїх батьків. Жінка вдячна і мамі, і тату за їх внесок в її освіту та життєвий досвід. Відомо, що з малих років Настя проживала закордоном. Спочатку її відправили до Франції, але гонорова дівчина не вподобала менталітет місцевих та попросилася додому.

Проте, батьки хотіли дати доньці найкращу освіту і наполягали на навчанні в Італії. Ця країна припала Каменських до душі.

Відомо, що вчора не стало батька Насті, Олексія Йосифовича Жмура. Співачка оприлюднила цю інформацію у своєму мікро-блозі в Інстаграмі. Переживати горе приїхала до неї її матір Лідія.

Що відомо про найріднішу людину Каменських?

Співи у цій родині – це спадкове. Лідія Каменських теж співачка. Жінка проявила інтерес до сцени ще, коли була зовсім юною. У радянські часи можливостей було не дуже багато, щоб стати суперзіркою, а й тому майбутня співачка вирішила спробувати себе у хорі імені Г. Верьовки. Працюючи у новому колективі, жінка зустріла своє перше та останнє кохання – Олексія Йосифовича, який на той час вже покинув спорт та став художнім керівником хору.

Різниця у віці вражала: цілих 16 років! Проте, справжньому коханню вік – не перешкода.

Лідія продовжує кар’єру співачки. Разом з вірною подругою, Аллою Кудлай, вона записала спільну ліричну пісню “Подруга”, присвячену справжній жіночій дружбі. Жінки навіть презентували свій дует на телебаченні у 2019 році.

Настя Каменських з мамою

Цікаво, що попри своє безмежне кохання до Олексія Жмура, вона так і не візьме його прізвища, адже вважатиме його немилозвучним. Її приклад наслідує і Настя. Колись, під своєю публікацією вона напише:

“Щаслива мати, коли діти щасливі”

Вона поставиться схвально до шлюбу Насті та Потапа.

Зараз жінка переживає втрату разом з донькою. Дивовижно, якими сильними виявилися ці жінки. Настя, попри свій статус блогерки, не стала піаритися на інтимній темі та не виплескує свої негативні емоції на прихильників.

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.

Популярне

Останні новини