Середа, 19 Травня, 2021

Від маленької шатенки з кучерями до красуні-білявки: як змінювалася Аліна Гросу з дитинства і до сьогодні

Аліну Гросу пам'ятають на сцені ще маленькою кучерявою дівчинкою. Зараз же артистка виглядає зовсім по-іншому.

Українська співачка та акторка Аліна Гросу з’явилася на сцені у дуже юному віці й відразу ж завоювала любов та прихильність відразу кількох поколінь. Дівчинка буквально виросла на очах у прихильників. Звісно, вони звикли бачити улюблену артистку маленькою кучерявою шатенкою, тож у дорослій білявці вони не відразу впізнали співачку.

Аліна Гросу в дитинстві
Аліна Гросу в дитинстві

Згодом дівчинка виросла і стала привабливою дівчиною. Фігура у неї змінилася, а от колір волосся – ні. Змінювалася хіба що його довжина.

У 15 років дівчинка вирішила, що хоче бути не лише співачкою, а й акторкою. Тож, не довго думаючи переїхала до Росії, де вступила на акторський факультет у ВДІК. Там вона до закінчення навчання залишалася все тією ж темноволосою дівчиною.

Аліна Гросу в юності
Аліна Гросу в юності

А от 2015 рік приніс кардинальні зміни у зовнішність Аліни Гросу, перетворивши її на ефектну білявку. Проте, крім кольору волосся змінилося і обличчя дівчини. Саме тоді почали говорити про її захоплення пластичними операціями.

Зокрема, заговорили про це після того, як у “маленької бджілки” зникли пухкенькі щічки. Хоча сама Аліна Гросу зізнається, що щічки в неї з’являються, як тільки вона трохи набирає вагу, а як тільки прощається з зайвими кілограмами, зникають і щоки.

Аліна Гросу зараз
Аліна Гросу зараз

Сама артистка і співачка відкидає всі докази, стверджуючи, що нова зовнішність – результат наполегливої роботи над собою.

Зараз “маленька бджілка” продовжує співочу кар’єру в Україні і знімається у серіалах. Крім того, до деяких сама пише саунд-треки. Зовнішність дівчини від часу останніх радикальних змін залишається такою ж.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини