Маша Єфросиніна, Мішель Андраде, Ольга Фреймут та інші зірки зізналися, що популярність вдарила їм у голову

Вони стали кумирами мільйонів, проте далеко не всі змогли достойно витримати і пережити рапотову популярність.

Багато телеведучих та співаків одного дня прокинулися знаменитими, проте далеко не у всіх вистачило мужності пройти твипробування популярністю.

Так, відома блогерка та ведуча Маша Єфросиніна зізнається, що популярність, яку вона отримала на початку кар’єри стала для неї складним випробуванням, з яким вона ледве впоралася. Тоді 19-річну ведучу заносило, але вона вдячна, що у цей момент поруч був її колега Юрій Горбунов. Саме він вчасно втрутився і спустив на землю зарозумілу колегу.

Маша Єфросиніна зізнається, що тепер через вільне висловлювання власної думки вона продовжує потерпати, оскільки багатьом не подобається її позиція як людини з власними поглядами на все.

Маша Єфросиніна та Юрій Горбунов
Маша Єфросиніна та Юрій Горбунов

Не оминула зіркова хвороба і підопічну репера Потапа співачку Мішель Андраде. Проте дівчина без будь-чиєї допомоги зуміла, що поводиться негарно і сама собі нагадала, що статус зірки не робить з неї іншу людину і всі мають право на спілкування з нею.

А от Королева Ночі Оля Полякова, до якої слава прийшла лише зараз, дуже вдячна долі за такий розвиток подій. Вона зізнається, що раніше точно не витримала б випробуванням популярністю.

Проте далеко не всі зірки впоралися з популярністю. Декому такий статус коштував друзів, кар’єри та, навіть, родини.

Зокрема, не пройшла випробування славою екс-ведуча проектів “Ревізор” та “Інспектор Фреймут” Ольга Фреймут. Вона зізналася, що разом з популярністю від неї відвернулися і всі друзі. Колега ж колишньої зірки зізнався, що Ольга Фреймут, як тільки стала відомою, почала ставитися зверхньо абсолютно до всіх, включаючи колег по багатьох проектах.

Ольга Фреймут не витримала випробування славою
Ольга Фреймут не витримала випробування славою

 

Так само погано вплинула слава і на телеведучого та шоумена Володимира Остапчука. Йому популярність коштувала родини і стосунків. Зараз у нього налагодилось особисте життя. Проте для цього чоловікові довелося заплатити доволі високу ціну – зіпсовані відносини з колишньою родиною.

Незважаючи на складність статусу зірки, у нього є і свої позитивні та негативні сторони.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.