Вівторок, 2 Березня, 2021

Історія кохання та розлучення Аліни Гросу і Олександра Комкова: пара розлучилася і навіть не спілкується

Аліна Гросу виросла на очах у глядачів. Але доросле життя приготувало "маленькій бджілці" багато несолодких моментів.

Українська співачка Аліна Гросу вже оговталася від складного і тривалого розлучення з російським бізнесменом Олександром Комковим. Зараз дівчина активно знімається у серіалах і пише саунд-треки до них.

Про те, як екс-подружжя познайомилося та наскільки стрімко розвивалися їхні стосунки більше розповідає Олександр Комков. За спогадами бізнесмена, його колишня дружина приїхала до його будинку, аби взяти одного з акторів зніматися у своєму кліпі. На той час у помешканні Олександра знімали фільм. Сам чоловік займається зйомками, які проходять на території його власної нерухомості.

Аліна Гросу і її екс-чоловік Олександр Комков
Аліна Гросу і її екс-чоловік Олександр Комков

Сама дівчина про момент знайомства з бізнесменом нічого не розповідала. Відомо лише те, що у неї на той час відносно недавно завершилися попередні стосунки і Аліна перебувала у пошуку нового хлопця.

Знаючи це, Олександр Комков зробив все, щоб дівчина звернула на нього увагу. Спершу вони спілкувалися виключно як друзі, а вже через кілька місяців у пари зав’язалися романтичні стосунки.

Зірка зазналася, що їй вдалося неможливе, а саме приховувати стосунки з Олександром починаючи з 2015 року. У одному з дописів у мережі співачка зауважила. що зараз такий час, що все життя має бути відображено в мережі Інстаграм. А якщо там цього немає. то і в житті цього теж не існує.

Саме те, що дівчина не викладає у мережу все підряд і дозволило зберегти стосунки з Олександром у таємниці. Хоча навіть це не врятувало шлюб співачки та бізнесмена і не принесло їм довгоочікуваного щастя.

Майже відразу після красивої казки у пари почалися проблеми у стосунках. Дівчина зізнається, що вона теж винна у цьому, адже тоді багато часу приділяла роботі, а родина відійшла для неї на другий план.

Проте того, що сталося далі Аліна Гросу не могла передбачити навіть у найгірших думках. Для неї було справжньою несподіванкою пропозиція чоловіка роз’їхатися, яку вона отримала щойно повернувшись з концертів. При чому спершу планувалося, що пара поживе окремо місяць, а потім спробує відновити стосунки.

З того моменту все життя пари пішло шкереберть. Дівчина, ковтаючи від образи сльози переїхала у зйомну квартиру, сподіваючись на те, що коханий одумається і все стане на свої місця. Проте замість цього отримала розлучення.

Пара розлучилася без взаємних образ та скандалів, їхні шляхи розійшлися. Аліна повернулася в Україну, де з головою поринула у роботу.

Поділіться статтею

Костянтин Меладзе показав молодшу доньку Лію

(Фото) Костянтин Меладзе показав молодшу доньку: у грузинського композитора виросла неймовірна красуня

Кожен батько вважає своїх доньок принцесами. Костянтин Меладзе став батьком справжньої красуні.
Влада Яму у підземній парковці притиснули до стовбу та не випускали.

Хореограф Влад Яма пережив обурливий інцидент у підземній парковці: притиснули до стовбу та не випускали

Влад Яма звик до порядку, поки відпочивав за океаном. А в Україні інші реалії...
Ані Лорак та Мурат

Ані Лорак одягла вишукану сукню та заговорила про зради: біль від розриву з Муратом не дає спокою

Ані Лорак вирішила по-своєму розповісти шанувальникам історію, яка сталася в її особистому житті.

Популярне

Останні новини