Субота, 27 Лютого, 2021

Мішина без пластики та Еллерт в окулярах: як жила та виглядала закохана пара з “Холостячки” до популярності

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт буквально прокинулися знаменитими після виходу на екрани проекту "Холостячка". Раніше їхнє життя було далеке від ідеалу.

Після виходу на екрани проекту “Холостячка” за участі Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта, життя героїв кардинально змінилося. Їх почали впізнавати на вулицях, а Ксенія Мішина відразу стала учасницею нового проекту.

Щоправда, до екс-холостячки слава прийшла після зйомок у серіалі “Кріпосна”, де вона зіграла Лідію Шефер. А от про існування і життя Олександра Еллерта, обранці Ксенії, було мало що відомо, тож для нього проект перевернув життя з ніг на голову в прямому сенсі слова.

До участі у проекті “Холостячка” Олександр Еллерт встиг прославитися як комік і двічі переможець гумористичного проекту “Розсміши коміка”. Після вдалих виступів талановитого хлопця помітили Володимир Зеленський та Євген Кошовий, які і запропонували Олександрові роботу сценариста у “Кварталі”.

Народився майбутній комік, гумороист і ведучий не в Харцизьку, як багато хто думав, а в в Іркутській області, селищі Жигалово у Східному Сибіру. До Харцизька родина переїхала, коли Олександрові був один рік. В Іркутській області сім’я майбутньої зірки опинилася через роботу батька, який був військовим.

Життя хлопця нічим не відрізнялося. Він закінчив школу, вступив до інституту на будівельну спеціальність. При цьому Олександр Еллерт зізнається, що робити щось руками він не дуже любить. Тож не дивно, що по закінченню навчання він жодного дня не працював за спеціальністю.

Олександр Еллерт до популярності
Олександр Еллерт до популярності

До участі у проекті Олександр Еллерт встиг двічі одружитися. Після першого шлюбу, який розпався через два роки, у чоловіка залишилася донька Еля, з якою у Олександра склалися чудові стосунки, пропри те, що часу на повноцінне спілкування з донькою йому не вистачало.

До речі, з Ксенією Мішиною, головною холостячкою країни, майбутній учасник і переможець був знайомий ще до проекту. Вони разом брали участь у шоу “СуперІнтуїція”, яке виходило на “Новому каналі”.

Сама ж Ксенія Мішина до вступу на акторський факультет університету імені карпенка-Карого нічим не вирізнялася з-поміж однолітків. Вона народилася і виросла у Сімферополі.

Після цього поїхала до Києва, де освоювала неулюблену професію економіста. Проте майбутня зірка вчасно схаменулася і вирішила займатися тим, що їй насправді подобається.

Особисте життя майбутньої зірки теж не можна було назвати легким. Спершу хлопець, з яким вони зустрічалися покинув її перед народженням сина Платона. А всі наступні стосунки закінчилися через насильство та знущання над Ксенією.

Ксенія Мішина до і після популярності
Ксенія Мішина до і після популярності

Окрім того, що Ксенія Мішина обожнює свою роботу акторки, вона веде активний спосіб життя. Зірка серіалів “Кріпосна”. “Розпечений периметр” та “Спокуса” любить екстримальні види спорту, медитувати і займається танцями. Саме це допомогло їй перемогти у проекті “Танці з зірками” у 2019 році.

Участь Олександра Еллерта у проекті “Холостяк” стала сюрпризом для Ксенії. Проте це не завдило чоловікові пройти всі випробування і перемогти, завоювавши серце відомої акторки.

Поділіться статтею

Відомі розлучниці українського шоу-бізнесу: зруйнували родину, але пожалкували

Відомі розлучниці українського шоу-бізнесу: Оля Полякова, Катерина Бужинська, Марічка Падалко та інші

Шоу-бізнес особливо багатий подібними історіями. А розлучниця - явище надто звичайне та популярне.
Юрій Горбунов прокоментував своє рішення ховати обличчя сина від сторонніх

Юрій Горбунов нарешті зізнався, чому він та його дружина Катерина Осадча ховають обличчя спільного сина

Юрій Горбунов відверто розповів про причини, які змусили його та його дружину ховати обличчя спільного сина.
Легендарні зірки

Оля Полякова, Світлана Лобода та Ані Лорак: вся правда про відомих плагіатниць українського шоу-бізнесу

Творчість багатогранна. Ніколи не знаєш, коли ідею прихильники можуть розцінити, як поцуплену.
Українські зірки

Багатодітні зіркові родини: цікаві факти про Олександра Пономарьова, Сніжану Єгорову та інших знаменитостей

У народі кажуть, що чим більше людей, тим більше любові в домі. Давайте дізнаємося, хто без страху за кар'єру вирішив народити купу діток.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк знову лиса: телеведуча чесно показала себе без укладки та перуки. Видовище не для слабодухих

Леся Нікітюк - зіркова білявка, яка полонина не одне серце. Мало хто знає, якою буває ведуча на самоті.

Популярне

Останні новини