Леся Нікітюк показала свій власний рай: не вистачає лише того єдиного

Леся Нікітюк продовжує дивувати і викликати заздрість сонячними знімками Мальдів. Дівчина активно проводить час і ділиться враженнями від відпустки.

Останнім часом багато українських знаменитостей з відомих причин проміняли відпочинок в Європі та на Балі на Мальдіви. Не стала винятком і зірка телебачення Леся Нікітюк. Поки всі її колеги поступово повертаються до робочих буднів, телеведуча лише починає насолоджуватися довгоочікуваною відпусткою.

Звісно, телезірка не пропускає можливості поділитися знімками та сторіз в Інстаграмі зі свого Мальдівського відпочинку.

При цьому у прихильників все частіше виникає питання про те, хто саме фотографує її і з ким вона туди поїхала. Звісно підписники зрозуміли, що дівчина поїхала на відпочинок не сама, а з коханою людиною. Саме такі припущення вони висловили під дописом.

Ну а Леся Нікітюк, як істинна зірка, не розповідає подробиці особистого життя. Тож, аби відволікти допитливих прихильників від незручних запитань, дівчина продовжує ділитися найяскравішими, на її думку, моментами з відпочинку.

За час перебування на острові Леся Нікітюк встигла наїстися фруктів й запропонувати навіть пригостити усіх бажаючих, помилуватися танцем ската і налякати пташку, що прогулювалася біля води.

Леся Нікітюк поділилася Мальдівськими сувенірами
Леся Нікітюк поділилася Мальдівськими сувенірами

Незважаючи на всі пейзажі та розваги, якими ділилася ведуча. Найбільше прихильникам сподобався знімок ведучої, яким вона поділилася на своїй сторінці. На ньому зірка “Хто зверху?”, “Le Маршрутка” та інших проектів Леся Нікітюк позує у тілесно-чорному купальнику, чим викликала неабиякий захват шанувальників.

Під фото вони залишили їй багато компліментів і приємних слів. Крім того, цього разу за знімок дівчина не отримала жодної критики і поради знайти собі, нарешті чоловіка.

Раніше Леся Нікітюк заявляла про бажання піти на проект “Холостячка” і прихильники вже бачать в ній найулюбленішу учасницю проекту. До того ж, багатьом зірка подобається саме своєю безпосередністю та вмінням з гумором реагувати на всі життєві ситуації.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.