П’ятниця, 18 Червня, 2021

Онука Софії Ротару не прогадала з обранцем: чим живе та скільки заробляє наречений з немаленьким капіталом

19-річна дівчина попри свій вік вміє розбиратися в чоловіках. Варто дізнатися, як дівчині вдалося стати нареченою мільйонера.

Його обличчя з’явилося у списках Forbes, а на рахунках лежать тисячі доларів. Обранець онуки Софії Ротару виявився не підпільним мільйонером. Чоловіку трохи за 30 років і він віце-президент маркетингової компанії.

Онучці ж Ротару всього 20 років. Вона ще навчається у коледжі. Дівчина захоплюється дизайном. Крім відвідування лекцій та семінарів, молодша Софія пробує себе у моделінгу, що блискуче виходить у юної красуні.

Проте, кохання повністю займає думки дівчини. Вона не проти вийти заміж, але своє слово сказала бабуся. Софія Ротару, звісно, не збирається ставати на заваді почуттям юної красуні, але зірка української естради занепокоєна: жінка хоче аби молода дівчина закінчила навчання та спробувала побудувати кар’єру.

Та, схоже ця думка мало хвилює Соню Євдокименко (таке повне ім’я онуки Ротару). Дівчина сконцентрована на тому, щоб побудувати міцну родину. А приклад у неї є дуже гарний – бабуся майже все життя присвятила своєму чоловікові Анатолію Євдокименко. Навіть після трагічної смерті, зірка, яка мала безліч прихильників не вийшла вдруге заміж та не знайшла собі нової пасії.

Соня Євдокименко
Соня Євдокименко та її коханий

Щодо обранця Соні, хлопець здається дуже перспективним. Він захоплюється маркетингом та рекламним просуванням. В одному з інтерв’ю він розповів, що захоплюється тим, як американці з захопленням можуть розповідати про себе. На думку Дениса, українцям як раз таки не вистачає навичок самореклами.

З Денисом знайома зіркова бабуся Соні. Про це співачка розповіла програмі “Світське життя”. Про чоловіка Ротару має гарну думку.

Варто зазначити, що бізнесмен – це не перша доросла пасія Соні Євдокименко. До зустрічі зі своїм нареченим, дівчина мала тривалі стосунки з французським підприємцем.

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут заявила, що в душі відчуває себе юною мавкою, а її відправили до психолога: “І як найшвидше”

0
Відома українська телеведуча Ольга Фреймут в черговий раз стала об'єктом критики користувачів мережі за свої уроки хороших манер.
Красуня Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч одягла весільну сукню і дала зрозуміти, що без нареченого з “Холостячки” не піде. Деталі

Проект "Холостячка" продовжується і вже тривають зйомки нового сезону. Головною героїнею цього року стала Злата Огнєвіч.
Людмила Балан

(Відео) Людмила Балан постраждала під час зйомок кліпу: на маму Дана напали, і це не фанати. Всі подробиці

Людмила Балан - яскрава зірка, яка у свої 64 роки активно виступає на сцені та знімає кліпи.

Популярне

Останні новини