Телеведучий Юрій Горбунов безтурботно балує свого сина: купив дорогу автівку неповнолітньому

Юрій Горбунов вирішив, що не гоже сину відрізнятися від батька та подарував Івану копію свого авто.

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов, який веде телепрограми “Голос країни” та “Танці з зірками” на каналі 1+1 вирішив не дотримуватися ніяких правил у  вихованні та подарувати своєму синові Івану автівку. Однак машина звісно іграшкова.

Первісток Іван Горбунов

18 лютого 2017 року у подружжя Катерини Осадчої та Юрія Горбунова народилася дитина — первісток для телеведучого та друга дитина для Катерини. У телеведучої також є син Ілля. А у Юрія лише прийомна дочка –  Ксенія.

Маленький та вдаленький

Зараз молодшому хлопчику  майже 3 роки. Однак батьки не жаліють грошей на свою дитину. Тому відомий телеведучий вирішив подарувати нехай і маленьку копію, але таку саму машину яка є у нього самого – Land Rover. Мабуть батько вирішив, що дитина немає почувати себе обділеною і саме тому зробив такий подарунок.

Ленд Ровер

Горбунов опублікував фото, на якому він сидить поруч із своєю улюбленою  машиною, а в руках тримає малесенький подарунок для синочка.

Скріншот сторінки Юрія Горбунова

Та здається, що коштував він дорого, адже йому не вистачило грошей на двірника. Так, Юрій також опублікував, як проводить ранок четверга, а саме – за прибиранням снігу.

Деякі полюбляють прибиратися

На домашню роботу телеведучий вийшов у чорній шапці, коричневі куртці та чорних рукавичках. З таким виглядом його можна було б сплутати із звичайним перехожим.

До речі, роботу Юрій виконав бездоганно, адже  талановита людина талановита в усьому. А хлопчик буде задоволеним подарунком безперечно!

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.