Понеділок, 1 Березня, 2021

Ольга Фреймут повернулася з Мальдів та знову взялася повчати українців: вчить, як користуватися парфумами

Ольга Фреймут часто розповідає про правила етикету. Разом з тим деякі її поради піддаються жорсткій критиці. як від прихильників. так і від колег

Найвідоміша панянка України Ольга Фреймут нещодавно повернулася з родинного відпочинку на мальдівах. Там вона провела час з чоловіком та молодшими дітьми. Старша донька панянки в цей час підкорювала гірські схоли на популярному українському курорті.

До відпочинку Ольга Фреймут часто роздавала поради з етикету на своїй сторінці в Інстаграм. При цьому далеко не всі її поради позитивно сприймалися як прихильниками, так і зірковими колегами головної інспекторки країни.

Ольга Фреймут на Мальдівах
Ольга Фреймут на Мальдівах

Після повернення з відпустки панянка знову повернулася до правил етикету і поділилася з українками як правильно користуватися парфумами. І мова йшла не про оптимальну кількість аромату, а про те, як його правильно наносити.

За словами Ольги Фреймут не потрібно “поливатися” парфумами. Достатньо пшикнути в повітря і покрутитися у хмарці, щоб аромат рівномірно розподілився.

Проте така порада розділила прихильників. Одні зауважили. що це правильно і самі навіть так роблять. А от декому здалося, що це не зовсім слушна порада. Такий варіант підходить лише як додатковий і точно не для дорогих нішевих парфумів.

До того ж, це більше стосується тих, хто користується парфумами так, що складається враження, наче людина вилила на себе весь парфумерний магазин. Особливо якщо аромат дуже насичений і стійкий.

До того ж тут виявилося кілька нюансів, на які не звернула увагу Ольга Фреймут і які підказали прихильники. Як виявилося, таким чином наносять лише туалетну воду. але не парфум. До того ж. як зазначили. підписники, таким чиногм аромат дуже швидко закінчиться.

Та й більшість прихильників, за звичкою, пшикають парфум на загальновідомі точки. А от дехто дотримується методу ольги Фреймут лише через те. що пшиканням зіпсував нову красиву сукню. на якій залишилися плями.

Поділіться статтею

Кадр із серіалу "Мама"

Набираючий обороти серіал “Мама” на каналі “СТБ”: чому його необхідно подивитися та варто приділити увагу

Новий серіал від популярного телеканалу захопив увагу українців. Чому ви також не можете пройти повз?
Григорій Чапкіс

Спадкоємці Григорія Чапкіса: як виглядають та чим заробляють на життя молоді нащадки відомого танцюриста

Григорій Чапкіс вже не молодий і в нього є син і донька. Чим вони займаються та як заробляють на життя?

Популярне

Останні новини