П’ятниця, 18 Червня, 2021

Актриса Ольга Сумська показала старі світлини зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком: “Дельфін і русалка”

Іноді дивишся на фото і хочеться потрапити у той час, коли воно було зроблено. Але час нестримно минає і йому зовсім байдуже.

Актори Ольга Сумська та Віталій Борисюк являються прикладом для багатьох українських родин. Адже артисти прожили у шлюбі більше двадцяти семи років і досі виглядають щасливо та гармонійно.

Неймовірна історія знайомства

Їх історія знайомства відома багатьом: Віталій Борисюк побачив Сумську на сцені театрального училища і одразу закохався в тендітну білявку. Він не вірив у свої сили тому, що вона була донькою народних артистів.

Однак, це не зупинило його на шляху до омріяного роману з коханою і він зумів завоювати серце дівчини. Віталій зізнався Ользі прямо на сцені. Пошепки.Саме з цього почалася їх цікава та тривала подорож у майбутнє, де вони стали вірними супутниками один одному. Згодом в них народяться діти, а глядачі не зможуть уявити Ольгу та Віталія окремо.

Негаразди стаються у всіх

Згодом Сумська розповість, що в них з чоловіком також були кризи та негаразди у шлюбі,так само, як і в інших сімей. Зокрема, ставалися зради. Та подружжя сміливо рухалося вперед пробачивши один одному образи.

Атмосферна світлина

Сьогодні Ольга Сумська опублікувала стару світлину з Бердянська на своїй сторінці в Інстаграм. На ній Віталій та Ольга знаходяться біля моря та хизуються новомодними мобілками. Актриса одягнена у купальник з леопардовим принтом, кепку, сонячні окуляри та сережки-кільця. Віталій також показав усі свої аксесуари.

Фото дуже атмосферне і ніби переносить у той час, коли наше життя було не заповнено гаджетами, соцмережами та блогерами.

А прихильники не змусили чекати своїх гостреньких коментарів:

Скріншот коментарів під публікацією Ольги Сумської

Поділіться статтею

Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Як виглядала та чим займалася перша дружина Віталія Борисюка, яка поступилася місцем Ользі Сумській?

Віталій Борисюк та Ольга Сумська живуть у щасливому шлюбі вже 25 років, але хіба тільки акторки вдруге пішла до РАГСу?
Катя Осадча, Юрій Горбунов, Оля та Вадим Полякови

Зірки, які були змушені одружитися через незаплановану вагітність: Осадча і Горбунов, Полякови та інші

Іноді не заплановані речі визначають нашу долю. Давайте переглянемо цю теорію на прикладі зірок.

Популярне

Останні новини