Невдалі шлюби Віктора Павліка: скільки жінок було у співака та чому він не може знайти ту єдину

Що саме відомо про трьох колишніх дружин співака.

Віктор Павлік відомий український виконавець, який прославився безліччю хітів. Він харизматичний,  талановитий і звісно привабливий. І це добре пояснює його бурхливе особисте життя. У просторах інтернету мало інформації стосовно усіх дружин Віктора Павліка. ЗМІ пишуть тільки про Ларису та Катерину. Але він був одружений більше, ніж два рази.

Численні шлюби

Вперше Віктор Павлік одружився в 18 років на дівчині на ім’я Ліда. Від неї має сина Олександра, який народився 22 квітня 1984 року. Він, як і його батько, став співаком.

Другою дружиною співака стала жінка на ім’я Світлана з Узбекистану, з якою він прожив 8 років. Нова дружина в 1987 році народила співакові дочку Христину.

Втретє співак одружується на жінці Ларисі, з якою танцював і співав в ансамблі філармонії міста Тернопіль. Від цього шлюбу народився син Паша (7 травня 1999 – 7 серпня 2020).

У 2020 році, ЗМІ передавали, що Віктор Павлік «кинув дружину заради 25-річної Каті Репяхової». Молода наречена є підприємницею і концертним директором. Шлюб був укладений 12 травня 2020 року.

Скандал

Саме тоді в інтернеті розгорівся нечуваний скандал. Поговорювали, що Віктор Павлік впродовж трьох років зраджував своїй дружині. А Катя Репяхова зазначила, що він одразу переїхав до неї і шлюб був лише формальністю. А де правда – невідомо.

Віктор Павлік, колишня дружина Лариса і син Павло

Третя дружина Віктора Павліка не стерпіла і і почала діставати брудну білизну.

“Чи підозрювала я щось? Звісно! Але я так втомилася від його пригод – до того п’ять років у коханках ходила Тетяна, теж концертний адміністратор. До того 18-річна стюардеса… я подавала на розлучення вже тоді, але документи повернулися через аліменти, які треба було оформлювати. Він благав мене, що зміниться, що більше не буде! Чи йдуть від хороших дружин? Звісно, йдуть, лише треба знати причину, а я її озвучувати не буду!”, – написала Лариса.

Після скандалу було багато обговорень, як між Ларисою та Катериною, так і між підписниками жінок. Але усе добре, що добре закінчується. Сподіваємося, Віктор Павлік щасливий з новою обраницею і проживе довге, наповнене радістю життя.

Щоб дізнатися більше, дивіться відео:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини