Вівторок, 2 Березня, 2021

Світлана Лобода оголосила про своє повернення на “Голос. Діти”: назріває конфлікт

Російська співачка Світлана Лобода вирішила повернутися на російську версію шоу "Голос. Діти". Про таке рішення артистка повідомила на своїй сторінці у мережі.

Українська співачка Світлана Лобода вже кілька років працює в Росії. І ось зараз вона заговорила про повернення у крісло тренера російської версії українського проекту “Голос. Діти”.

Артистка брала участь у проекті як тренер 6-го сезону. Проте через певні моменти вирішила покинути “Голос. Діти”. І от зараз Світлана Лобода заговорила про повернення у тренерське крісло. Вона зізналася, що для неї це було нелегке рішення, адже вона розуміє всю відповідальність.

Світлана Лобода у кріслі тренера російської версії Голос. Діти
Світлана Лобода у кріслі тренера російської версії Голос. Діти

Співачка зізналася, що на таке її рішення вплинуло і прохання батьків та дітей, які дуже хочуть, аби саме світлана Лобода стала їхнім наставником. Звісно, опиратися такому проханню зірка вже не могла, тож прийняла складне для себе рішення про повернення.

Цим вона поділилася на своїй сторінці у мережі Інстаграм, чим викликала неоднозначну реакцію.

Почувши таку новину, прихильники розділилися на два табори. Одні були раді почути про це і зізналися, що знову почнуть дивитися вокальний проект. І таких була більшість.

Такі фанати співачки зізналися, що світлана Лобода прекрасно виглядає серед дітей і зізналися, що бачать її тільки у такому поєднанні. На це могло вплинути і те, що у самої співачки вже є двоє своїх дітей.

Проте знайшлися і ті, кому це зовсім не сподобалося. Зокрема вони пригадали конфліктну ситуацію, через яку, власне, і перестали дивитися шоу. Їх обурило те, що діти відомих батьків проходять, не даючи шансу на реалізацію звичайним одноліткам.

 

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини