Вагітна дружина Віктора Павліка показала себе в дитинстві: була бридким каченям

Дружина Віктора Павліка на прохання прихильників показала кілька старих знімків. На них Катерина Репяхова геть зовсім не схожа на себе.

Незважаючи на цікавий стан та підготовку до появи малюка, дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова встигає показати не лише, як проходять її дні, а й піддатися спогадам про минуле.

Зокрема, дівчина поділилася у мережі своїми дитячими знімками. На них вона з коротким волоссям і демонструє весь спектр емоцій від радісної посмішки до серйозного виразу обличчя. На знімках помітно, що волосся у Катерини Репяхової так самj світле, як і зараз, проте набагато коротше.

Катерина Репяхова показала дитячі знімки
Катерина Репяхова показала дитячі знімки

Такими світлинами дружина Народного артиста України Віктора Павліка поділилася не просто так, а на прохання прихильників. Насправді, вони попросили дівчину показати свої найкумедніші знімки. А от Катерина Репяхова вирішила, що найкумедніші знімки – дитячі. І, схоже, дівчина, не прогадала, адже саме такі світлини найбільше подоба.ються прихильникам.

Крім того, на таких знімках можна побачити наскільки сильно змінилася людина, починаючи з дитинства і до дорослого віку.

Проте цим вагітна дружина співака не обмежилася і вклала ще один знімок. На ньому дівчина вже з темним зібраним у зачіску волоссям і зовсім не схожа на себе. Цей знімок був у паспорті Катерини Репяхової. Його майбутня мама теж показала на прихання прихильників. Вони попросили її показати фото з паспорта дівчини.

Катерина Репяхова поділилася своїм знімком у документах
Катерина Репяхова поділилася своїм знімком у документах

Зараз же дружина Віктора павліка більше схожа не себе в дитинстві, принаймі кольором волосся та виразом обличчя. Схоже, дівчина вирішила повернутися до світлого кольору волосся саме після того, як зрозуміла, що він їй личить набагато більше, ніж темний.

реклама

Поділіться статтею

Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.
Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським: на МастерШеф любовний трикутник

Відома українська кулінар Ольга Мартиновська зізналася, що не воліє відмовлятися від жодного зі своїх колег і припустила можливість стосунків втрьох.

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?

Популярне

Останні новини