Понеділок, 8 Березня, 2021

Вагітна дружина Віктора Павліка показала себе в дитинстві: була бридким каченям

Дружина Віктора Павліка на прохання прихильників показала кілька старих знімків. На них Катерина Репяхова геть зовсім не схожа на себе.

Незважаючи на цікавий стан та підготовку до появи малюка, дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова встигає показати не лише, як проходять її дні, а й піддатися спогадам про минуле.

Зокрема, дівчина поділилася у мережі своїми дитячими знімками. На них вона з коротким волоссям і демонструє весь спектр емоцій від радісної посмішки до серйозного виразу обличчя. На знімках помітно, що волосся у Катерини Репяхової так самj світле, як і зараз, проте набагато коротше.

Катерина Репяхова показала дитячі знімки
Катерина Репяхова показала дитячі знімки

Такими світлинами дружина Народного артиста України Віктора Павліка поділилася не просто так, а на прохання прихильників. Насправді, вони попросили дівчину показати свої найкумедніші знімки. А от Катерина Репяхова вирішила, що найкумедніші знімки – дитячі. І, схоже, дівчина, не прогадала, адже саме такі світлини найбільше подоба.ються прихильникам.

Крім того, на таких знімках можна побачити наскільки сильно змінилася людина, починаючи з дитинства і до дорослого віку.

Проте цим вагітна дружина співака не обмежилася і вклала ще один знімок. На ньому дівчина вже з темним зібраним у зачіску волоссям і зовсім не схожа на себе. Цей знімок був у паспорті Катерини Репяхової. Його майбутня мама теж показала на прихання прихильників. Вони попросили її показати фото з паспорта дівчини.

Катерина Репяхова поділилася своїм знімком у документах
Катерина Репяхова поділилася своїм знімком у документах

Зараз же дружина Віктора павліка більше схожа не себе в дитинстві, принаймі кольором волосся та виразом обличчя. Схоже, дівчина вирішила повернутися до світлого кольору волосся саме після того, як зрозуміла, що він їй личить набагато більше, ніж темний.

Поділіться статтею

Богдан Юсипчук

Богдан Юсипчук розповів про розбите серце і плани стосовно весілля. Що замислив найгарніший чоловік планети?

Богдан Йосипчук здобув титул найвродливішого чоловіка всесвіту, але це не вплинуло на його особисте життя позитивно.
Тіна Кароль

Головна трагедія поп-діви: чому Тіна Кароль збиралася покінчити з життям і як знайшла бажання жити

Тіна Кароль пережила страшні події у своєму житті і мало не втратила його сенс.
Коли випадає Великдень у 2021 році: дата свята, підготовка до нього та головні традиції

Коли відзначається православна Пасха в 2021 році: дата свята, традиції та підготовка до нього

Великдень - найдавніше і найважливіше християнське свято, свято Воскресіння Ісуса Христа - подія, яка є центром всієї біблійної історії.

Популярне

Останні новини