Знайшлися рідкісні знімки вагітної Ані Лорак від Мурата Налчаджиоглу: пухленька, незграбна, але дуже мила

Ані Лорак - справжня поп-діва української естради. Її всі звикли бачити тільки з яскравим мейкапом та у сценічних сукнях.

Ані Лорак – найяскравіша співачка сучасності. Вона підкорила серце українського глядача ще у ранніх дев’яностих. Її чарівна зовнішність та миленьке личко у поєднанні з сильним голосом та таланом брати широку октаву не могли лишити байдужим нікого. На який би захід її не запросили, вона завжди ставала його прикрасою.

Знімок з Інстаграму Ані Лорак

Та хоча Ані Лорак і розвелася зі своїм чоловіком, з нею лишилася головне надбання будь-якої жінки – її дитина.

Чоловік Ані Лорак зустрів її з роддому. На руках маленька донечка. Ніхто тоді й не міг підозрювати, що цей щасливий батько зрадить свою новоспечену родину

Кохання згасло так само стрімко, як і зародилося. Ані Лорак познайомилася зі своїм чоловіком у Туреччині, коли артистка вирішила відпочити. Заради неї турецькопідданий вирішив досконало вивчити російську мову, а згодом ризикнув переїхати до України. В тім, щасті тривало недовго. Пара одружилася у 2009 році, а майже через десять років співачка дізналася, що Мурат їй зрадив… Заради того, щоб офіційно розлучитися зі своїм колишнім, артистка навіть терміново прилетіла з Москви до Києва: так не хотіла більше мати у паспорті злощасний штамп.

Ані Лорак лишила дитину виховувати самостійно.

Тим не менш, відважна українка відстояла найдорожче у своєму житті – доньку. Нещодавно у мережі спливли фотографії вагітної у 2011 році Ані Лорак.

Ані Лорак під час вагітності у 2011 році. Фото взято з вільного доступу.

Попри свій особливий стан, співачка не покинула сцену та продовжила виступати. Вагітність дозволила їй розквітнути та отримати пишну фігуру. Однозначно, такою Ані Лорак ніколи ще не була і нехай цій жінці пощастить відчути радість материнства вдруге.

Ані Лорак під час вагітності у 2011 році. Фото взято з вільного доступу.

Дізнайтеся більше про життя співачки у відео:

Схожі статті