П’ятниця, 5 Березня, 2021

Співаючий ректор Поплавський провів обід у компанії моделі: змінив орієнтир зі студенток на топових красунь

Михайло Поплавський справжній серцеїд української естради. Цікаво, що навколо вічного юного орла завжди є дійсно молоді дівчата.

Михайло Поплавський – дуже колоритний співак української естради. Він, можна сказати, наш феномен. Артист має всього два студійних альбоми, проте, це не стає на заваді його популярності. По-перше, його кожна пісня – це хіт для весілля та застілля, а, по-друге, Михайло Михайлович вміє грамотно себе промотувати.

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський

Він на початку “нульових” мав своє власне шоу з унікальною ідеєю та форматом. “Крок до зірок” – проект, у якому безкоштовно брали участь найталановитіші діти-вокалісти та хореографічні колективи з усієї країни. Саме завдяки Михайлу Михайловичу світ дізнався про Юлію Саніну, яка брала там участь у 2001 році, коли була ще зовсім дитиною.

Там же широкій сцені стала відома і Міка Ньютон. Потрапити до шоу “Крок до зірок” було за честь для юних виконавців.

Конкурсу такого формату в Україні до Поплавського не було.

Проте, зазнає Михайло Поплавський і критики з боку своїх хейтерів. Головна претензія до співаючого ректора полягає у тому, що він у своїй творчості експлуатує студентів.

Навіть зараз, у своїх відеороликах для популярних соціальних мереж, як-от “Інстаграм” чи то “Тік Ток”, наш “юний орел” з’являється зі студентами.

Поплавський у своєму стилі
Поплавський у своєму стилі

Та заради популярності у соціальних мережах, співак запрошує також відомих інтернет-персонажів. Так на його каналі з’явилося відео з популярною серед підлітків співачкою Анною Трінчер.

А нещодавно мережу приголомшило відео, де Поплавський обідає зі справжньою моделлю.

На відео одна з екс-учасниць шоу “Супермодель по-українськи” Вікторія Маремуха. Дівчина знялася у комедійному короткому відео, де зіграла роль нахабної відвідувачки закладу, що підсіла до Поплавського.

Такі відео характерні для Михайла Михайловича, адже він любить створювати молодіжний контент.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини