Євген Кошовий вперше розкрив вартість їх з дружиною весілля: брав шалений борг у “Кварталу”

Резидент "Вечірнього Кварталу" Євген Кошовий та його дружина побралися у борг. У що обійшлося елітне весілля за чужий кошт.

Резидент найпопулярнішого в Україні гумористичного шоу “Вечірній Квартал” Євген Кошовий та його дружина Ксенія Кошова нещодавно завітали на інтерв’ю до Олицької на її YouTube-каналі. Журналістіці вдалося випитати у зірок абсолютно все: від першого знайомства до вартості весілля.

Вагітна наречена

Ксенія Кошова відверто розповіла, що побралася на другому місяці вагітності. Та зазначила, що весілля відбулося не “по зальоту”, а так склалися обставини.

Інтерв’ю відбулося у неймовірно милій студії, яка справляє враження комфортної кімнати для гостей.

Вони спланували одруження набагато раніше, ніж дізналися про те, що чекають на маля. Це завадило жінці влаштувати весілля таким чином, як їй хотілося. Адже подружжя не змогло повінчатися, а Оксана не мала змоги випити алкоголю.

Елітне свято

Натомість Євген Кошовий зізнався, що весілля з Ксенією — один з найщасливіших днів у його житті. А також розповів, що побралися вони не за власний кошт.

Журналістка брала інтерв’ю в гостей по черзі.

Євген тоді заробляв небагато і взяв у борг у студії та Володимира Зеленського. У 2007 році їх одруження зайняло третє місце у рейтингу найбагатших весіль на поствітчизняному просторі. Чому комік був абсолютно нерадий, адже Галустян та Волочкова, які посіли 1-е та 2-е місця витратили у 10, а то й в 20 раз більше.

Борг

Власне, Кошові витратили лише 15 тисяч доларів – на той час величезні гроші. Та вони навіть не стоять поруч з витратами відомої балерини.

Частину грошей зіркова пара віддала одразу ж після весілля, адже отримала подарунки в грошовому еквіваленті. А залишок Євген віддав через рік. Адже у ті часи в нього був великий концертний тур і він дуже добре заробив згодом.

Злощасний холодильник

Не забув артист розповісти і про подарований холодильник, який стоїть на кухні в подружжя до сих пір. Але так було не завжди, адже цьому холодильнику довелося стояти у кутку студії більше, ніж півроку. Євген жартома розповідав, що його благали забрати подарунок додому, а він не міг цього зробити, так як забирати його було просто нікуди. Квартиру подружжя придбало тільки через рік після того, як побралося.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини