Вівторок, 9 Березня, 2021

Євген Кошовий вперше розкрив вартість їх з дружиною весілля: брав шалений борг у “Кварталу”

Резидент "Вечірнього Кварталу" Євген Кошовий та його дружина побралися у борг. У що обійшлося елітне весілля за чужий кошт.

Резидент найпопулярнішого в Україні гумористичного шоу “Вечірній Квартал” Євген Кошовий та його дружина Ксенія Кошова нещодавно завітали на інтерв’ю до Олицької на її YouTube-каналі. Журналістіці вдалося випитати у зірок абсолютно все: від першого знайомства до вартості весілля.

Вагітна наречена

Ксенія Кошова відверто розповіла, що побралася на другому місяці вагітності. Та зазначила, що весілля відбулося не “по зальоту”, а так склалися обставини.

Інтерв’ю відбулося у неймовірно милій студії, яка справляє враження комфортної кімнати для гостей.

Вони спланували одруження набагато раніше, ніж дізналися про те, що чекають на маля. Це завадило жінці влаштувати весілля таким чином, як їй хотілося. Адже подружжя не змогло повінчатися, а Оксана не мала змоги випити алкоголю.

Елітне свято

Натомість Євген Кошовий зізнався, що весілля з Ксенією — один з найщасливіших днів у його житті. А також розповів, що побралися вони не за власний кошт.

Журналістка брала інтерв’ю в гостей по черзі.

Євген тоді заробляв небагато і взяв у борг у студії та Володимира Зеленського. У 2007 році їх одруження зайняло третє місце у рейтингу найбагатших весіль на поствітчизняному просторі. Чому комік був абсолютно нерадий, адже Галустян та Волочкова, які посіли 1-е та 2-е місця витратили у 10, а то й в 20 раз більше.

Борг

Власне, Кошові витратили лише 15 тисяч доларів – на той час величезні гроші. Та вони навіть не стоять поруч з витратами відомої балерини.

Частину грошей зіркова пара віддала одразу ж після весілля, адже отримала подарунки в грошовому еквіваленті. А залишок Євген віддав через рік. Адже у ті часи в нього був великий концертний тур і він дуже добре заробив згодом.

Злощасний холодильник

Не забув артист розповісти і про подарований холодильник, який стоїть на кухні в подружжя до сих пір. Але так було не завжди, адже цьому холодильнику довелося стояти у кутку студії більше, ніж півроку. Євген жартома розповідав, що його благали забрати подарунок додому, а він не міг цього зробити, так як забирати його було просто нікуди. Квартиру подружжя придбало тільки через рік після того, як побралося.

Поділіться статтею

Що відомо про батька Тіни Кароль Григорія Лібермана?

Батько поп-діви Тіни Кароль: з яких причин його називали “злочинцем” та чому співачка позбавилася прізвища

Батько Тіни Кароль, Григорій Ліберман - дуже неоднозначна фігура у бізнесі.
Ірина Білик

Чому чоловік Ірини Білик полишив родину та поїхав до Москви? Подробиці п’ятого шлюбу української поп-діви

Ірина Білик справжня серцеїдка - п'ять разів була заміжньою. Давайте дізнаємося, чи тривають досі її стосунки з останнім чоловіком та як живе пара.
Андрій Джеджула

Український шоумен Андрій Джеджула поділився сумною новиною: 8 Березня померла найрідніша йому людина

Для когось цей день - свято, а хтось навідує кладовище поки інші святкують.
Віктор Павлік

Віктор Павлік вперше показав свою маму: скромна пенсіонерка з тугою в очах. Чим і як живе літня жінка?

Віктор Павлік мав репутацію улюбленця українців, допоки всі не дізналися таємниці особистого життя. У мережі спливло фото його матері: як опікується жінкою син.
Оля Полякова з доньками

Оля Полякова щиро розповіла про почуття провини перед своїми дітьми: “Їм потрібна не ранена побутом мати”

Олю Полякову можна назвати справжньою зіркою української естради. Та чи не заважає успіх всім іншим сферам життя? Дізнаємося, які стосунки у жінки з її дітьми.

Популярне

Останні новини