Вівторок, 2 Березня, 2021

Непростий шлях Діми Монатіка до своєї мрії або як звичайний парубок з Луцьку став головною зіркою країни

Дмитро Монатік - молодіжний український співак, композитор і танцюрист. Творчість - це його основне і улюблене заняття.

Він сам пише музику і тексти, виконує пісні та знімає кліпи. Серед його робіт є невмирущі хіти, як наприклад, робота поп-діви Тіни Кароль “Здаться ты всегда успеешь”.

Хлопчик з Луцьку

Дмитро народився 1 квітня 1986 року в Луцьку. Виховувався у звичайній родині зі звичайними батьками: тато працював на авіазаводі, мама була секретарем. Пізніше, коли Діма подорослішав, вони почали працювати на свій бізнес. Швидше за все, музичний талант молодий чоловік отримав від дідусів: один з них був глухонімим танцюристом і спортсменом, другий добре співав, та ще й віртуозно акомпанував собі на баяні.

Музичний підйом

І все ж доля посміхнулася Дмитру, давши йому можливість займатися улюбленою справою замість багатогодинного сидіння в офісі. Він потрапив на кастинг української “Фабрики Зірок”, де йому вдалося справити враження на Наталю Могилевську. Вона взяла його в свою команду і допомогла переїхати з Луцька до Києва.

Молодий Монатік для музичного проекту.

Потім працював танцюристом в професійній студії “Turbo”. Це дало Дмитру можливість вчитися на прикладі кращих танцюристів країни, а у вільний час відточувати власну майстерність. У той же час Дмитро зумів створити персональний вокальний проект. Він сам писав і виконував пісні.

2010 рік став успішним в конкурсах: Монатік увійшов до тридцятки танцюристів, відібраних в третьому сезоні конкурсу “Танцюють всі” та став одним з кращих виконавців “Х-фактора”.

Конфлікт з Серьогою

Більшість пам`ятає про важкі та жорсткі слова, які виконавцю довелося почути від репера Сергія Пархоменка. Він сказав, що Монатіку не світить успішна музична кар`єра. Втім, він виявився неправим – Монатік успішний у всьому за що береться.

 

Поділіться статтею

Дан Балан

На батьківщині Дана Балана розсекретили другу половинку артиста: модель-іноземка перевершила Тіну Кароль

Стосунки Дана Балана і Тіни Кароль не давали спокою прихильникам артистів. Втім, після завершення шоу "Голос" поповзли чутки про те, що роман не справжній.
Костянтин Меладзе показав молодшу доньку Лію

(Фото) Костянтин Меладзе показав молодшу доньку: у грузинського композитора виросла неймовірна красуня

Кожен батько вважає своїх доньок принцесами. Костянтин Меладзе став батьком справжньої красуні.
Влада Яму у підземній парковці притиснули до стовбу та не випускали.

Хореограф Влад Яма пережив обурливий інцидент у підземній парковці: притиснули до стовбу та не випускали

Влад Яма звик до порядку, поки відпочивав за океаном. А в Україні інші реалії...

Популярне

Останні новини