П’ятниця, 5 Березня, 2021

Світлана Тарабарова поскаржилася на свої життєві незгоди: плани йдуть шкереберть

Світлана Тарабарова не змогла виконати свої справи.

Відома українська співачка Світлана Тарабарова, яка прославилася своїм музичним талантом та виключним кольором волосся розповіла сьогодні про невдалу поїздку до лікаря.

Поїздка до педіатра

Жінка посадила своїх дітей в автомобіль та збиралася поїхати зробити їм щеплення у педіатра. Але, як на зло, у Києві почало сильно сніжити і через це створилися неймовірні затори. Не тільки Тарабарова скаржилася на неможливість автомобільного руху, але й Олена Шоптенко запізнилися в ефір через погіршені погодні умови. Та Олена вспіла, а Світлана, здається, прогавила назначену зустріч з лікарем і тому розвернула машину у протилежному напрямку.

Світлана Тарабарова порадила підписникам залишатися вдома.

Веселощі в заторі

Поки родина чекала на те, що рух у Києві відновиться, вони добре провели час разом. Світлана випила смачного кофе, поспілкувалася з дітьми, познайомила з Марією та Іваном своїх підписників ще ближче. У заторі вони простояли більше півтори години і врешті вирішили повернутися додому.

Надворі виявилося ще й досить слизько і Світлана розповіла що підсковзнулася коли виходила із машини. Чи отримала жінка якийсь пошкоджень, вона не повідомила.

Не дивлячись на те, що це була звичайна поїздка до лікаря, Світлана обрала стильний стріт лук. Співачка одяглася у сіре тепле довге пальто, білу шапку та світшот.

З родиною все добре: вони повернулися додому у гарному настрої і влаштували коротенький фотосет на фоні засніженого будинку. Співачка похизувалася одягом своїх діток та опублікувала безліч різноманітних відео з їх участю.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини