Гуморист Юрій Ткач вперше розповів особисту романтичну історію, яку пережив з дружиною

Гуморист Юрій Ткач вперше розповів особисту романтичну історію для програми "Зірковий шлях"

Мати Юрія Ткача працювала тоді хореографом та викладала танці у майбутньої дружини сина. Вперше молодий чоловік та майбутня обраниця зустрілися на дні народження мами актора, яка запросила виступити на святі ще зовсім молоду Віку.

Дивна пропозиція

Мати Юрія попросила молодика придивитися до дівчини. На що актор відповів:

“Мам, ти серйозно? 16 років дівчині. Мені 24 роки. Ти на шо мене кидаєш?”, — зізнався гуморист журналістам програми “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна”.

Друга зустріч

І доля розвела їх на 5 років. Та згодом їм судилося зустрітися знову. Вони знов зустрілися на святкуванні.

“І дивлюся біля колонок з правого боку спускається щось таке дуже знайоме до болі. І спускається Віка. І у мене просто щелепа відпала. Вона підходить, проходить і сідає із лівого боку, і у нас лікті торкаються. І йокнуло так сильно. І потім наступного дня я повернувся в дзеркало і побачив, що вона на мене дивиться, і дивився через дзеркало на неї. Потім вона знову спалилася у дзеркало отак. Відчуття було, шо це воно. От прямо до цього не було. Скільки дівчат не було, але нема такого. У мене там були відносини шість років, і в переривах якісь були, але якось не йокало. Зустрічалися, ну хороші люди, все в порядку. Але так, щоб це була дружина — такого не було. А з Вікою все одразу”, — зізнався Юрій Ткач.

Пара почала зустрічатися, актор задаровував жінку квітами і згодом зробив пропозицію. Весілля зіграли у колі 20 найближчих родичів і друзів, але святкували аж три дні. Вони і досі люблять влаштовувати тривалі гуляння у колі близьких.

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення

Вагітна Лілія Ребрик з круглим животом заговорила про майбутнє поповнення: “Так мало потрібно для щастя”

Вагітна Лілія Ребрик заінтригувала мережу новим знімком та розповіддю, яка може бути натяком на її чергову вагітність. Телеведуча заговорила про жіноче щастя і вдало приховала животик на знімку, який прикріпила до запису. Усі деталі читайте в статті.
Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе переїхали в розкішні київські апартаменти за мільйон доларів (ФОТО)

Віра Брежнєва та її продюсер Костянтин Меладзе таємно одружилися в 2015 році. За їхніми словами, вони не грали пишне весілля, а просто розписалися в одному з європейських міст та влаштували романтичну вечерю. Зараз подружжя вирішило переїхати з Москви до Києва, де купили розкішні апартаменти.
Церковне свято 21 жовтня

Церковне свято 21 жовтня: що можна і не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці – традиції, прикмети

Найважливіше свято сьогодні відзначає наша церква. Шануємо та згадуємо маму Христа - Пречисту Діву Марію, яка теж явилася на землю, як звістка про силу Господню. Дізнайтеся, як правильно справити 21 жовтня, чи потрібно дотримуватися посту і йти до храму.
Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна зізналася, чому не хоче повертатися до України, де у неї вся рідня

Старша донька Ольги Сумської від актора Євгена Паперного, Антоніна, вже декілька років живе в Москві. Там дівчина зустріла своє кохання та народила двох доньок. До України вона не планує повертатися. За зізнанням Тоні, у неї навіть немає зараз змоги часто прилітати в гості до сім'ї.
Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської

Як виглядає кохання всього життя Наталі Могилевської: не одружився і покинув покинув з розбитим серцем

У житті відомої української співачки Наталі Могилевської було багато чоловіків, але тільки один зміг підкорити її серце. Саме його вона називає найбільшим коханням і саме його згадує з трепетом у серці. Усі деталі про їхні стосунки читайте далі у нашій статті.

Популярне

Останні новини