Вівторок, 2 Березня, 2021

Світська левиця Санта Дімопулос відреагувала на звернення Оксани Марченко

Санта Дімопулос не змогла стояти обабіч та внесла свою крихту підтримки.

Санта Дімопулос підтримала зірку телебачення Оксану Марченко. Колишня учасниця групи “ВІА Гра”, танцівниця, спортсменка залишила свій коментар під скандальною публікацією Марченко в Instagram.

Публікація, яка отримала підтримку

Оксана Марченко опублікувала відео, у якому хейтери нахабно глузують над зіркою у телефонній розмові. На ньому чутно, як її ображають, дзвонять невідомі люди, які дізналися її номер телефону. При цьому вона відповіла, що “вони настільки убогі, що не можуть висловити свої думки”. Жінка підписала пост наступним чином:

“Друзі! У мене немає слів – одні емоції. Хоча і емоції не хочеться витрачати на весь цей бруд. І так чудово, що у мене є ви – люди, які мене так активно і щиро підтримують (пишуть, телефонують, коментують)”, – зазначила Марченко.

Підтримка Санти

Під вищевказаним відео Санта Дімопулос написала:

“Сила в правді”

Оксана Марченко відповіла на її коментар:

“Спасибо большое, дорога Санта! Спаси Господи”.

Санта одна з тих типів людей, які готові підтримати будь-кого у скрутний час. Вона постійно виказує слова підтримки тим, хто пережив неприємні ситуації та події.

Нагадуємо, що Оксана Марченко нещодавно презентувала свій новий релігійний фільм “Паломниця”. На це паломництво її благословив Блаженніший Онуфрій. Ці фільми повинні були виходити на телеканалі “ZIK”, тому незабаром Марченко неодмінно повідомить про майданчик, де глядачі зможуть їх побачити.

Ці фільми про головне – про любов до ближнього, любові Бога до всіх нас і про те, що до Нього ніколи не пізно прийти і поставити свої запитання, і головне – отримати відповіді.

Поділіться статтею

Дружина Олега Винника Таюне була присутня на ефірі

На ефірі з Олегом Винником об’явилася його позашлюбна дитина: дівчинка-блондинка сама підбігла до співака

Родина Олега Винника досі лишається у тіні. Співак не розповідає про рідних. Проте, на останньому ефірі артиста з'явилася підозріло схожа на нього дитина...
Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.

Популярне

Останні новини