Понеділок, 1 Березня, 2021

Поп-діва Тіна Кароль натякнула на романтичні стосунки з молдавським мачо Даном Баланом: роман продовжується

Тільки-но чутки про завершення зіркового роману почали поширюватися, як Тіна одразу дала зрозуміти - не має нічого подібного!

Не дивлячись на те, що усе вказує на фальшивість роману та використання його у якості піару, ні шанувальники, ні преса не бажають вірити у такий стан справ. Тіна Кароль та Дан Балан зуміли розбурхати усю Україну своїм безкінечним фліртом, заграваннями та стрільбою очима. Глядачам шоу “Голос країни” просто не вірилось, що можна зіграти подібні емоції. І в цьому, дійсно, є доля правди. Адже Тіна та Дан – не актори, а музиканти.

Роман Тіни Кароль та Дана Балана

Все почалося несподівано. Дан став проявляти увагу ледве не щохвилини ефіру. Що він тільки не робив, аби підняти температуру у залі. Він дивився на Тіну навмисно, не відриваючи очей, хитро посміхався, говорив їй ніжні та ласкаві речі, згодом почав кусати її, обіймати, притулятися, а потім вони взагалі опинилися лежати на сцені разом, а в період карантину виявилося, що співаки проводили час у Кароль в маєтку. Навіть мати артиста, Людмила Балан, приєдналася та підігріла чутки про їх стосунки: благословила їх на подружнє життя.

Та шоу скінчилося і глядачі не мають поняття, що відбувається між молодими людьми. Більшість каже, що це був лише піар і стосунки зірок скінчилися у той час, коли вимкнулися камери.

Натяк

Нещодавно артистка опублікувала у Інстаграм сторіз нове фото з Даном Баланом. Більш ймовірно, що воно було зроблено у студії “Наше радіо”.

Тіна та Дан настільки добре виглядають разом, що їхнє весілля стало мрією для багатьох. Особливо для шанувальників Кароль, які обожнюють співачку і вважають, що вона заслуговує на щастя кохання після важкої трагедії.

Головне, що потрібно розуміти — це те, що радіо не дивляться. Його слухають. Тіна склала ніжки на артиста і дивилася на нього так, ніби серйозно закохана. Усе це відбувалося, поки камери не бачать. Тож надія прихильників поп-діви досі живе. Адже в цей раз їх ніхто не бачив, але вони все одно були близькі.

Щоб дізнатися більше:

Поділіться статтею

Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.
Легендарні зірки

Філіп Кіркоров, Камалія, Наталія Могилевська та інші зірки, які яскраво зустріли весну: що робили артисти

Весна - час натхнень та сподівань. Артистам, як нікому іншому потрібне натхнення у цей період. Давайте подивимося, що робили знаменитості 1 березня.
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна кардинально змінила імідж: зірку сплутали з Борисом Апрелєм та розкритикували у мережі

Маша Єфросиніна завжди мала позитивний образ на телебаченні, а потім і у соціальних мережах. Проте, зміна іміджу налаштувала прихильників проти неї.

Популярне

Останні новини