Вівторок, 9 Березня, 2021

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт насмішили шанувальників дивним фото: засвітила волохату ногу

Опубліковане Ксенією фото не може поставити її у незручне становище. Чи може?

Неділю тому Ксенія Мішина та Олександр Еллерт вирушили з дітьми на відпочинок до  Домініканської республіки. Зіркова пара весело проводить час.

Розваги

Ксенія Мішина забрала з собою до океану усі купальники, що мала і змінює їх кожен день, фотографуючись і отримуючи компліменти у коментарях під публікаціями. Жінка разом з обранцем насолоджується теплими водами океану та гарячим піском. Кожну годину від обох зірок поступають новини у вигляді коротеньких сторіз в Instagram акаунтах.

Тому усі фанати в курсі, що родина каталася на моторних човнах, насолоджувалася різноманітною їжею та  сходила з розуму разом з дітьми. Олександр та Ксенія опублікували фото з пристрасним поцілунком, чим схвилювали шанувальників до неймовірної степені.

Публікація Ксенії

Останню публікацію яку зробилакс Костячка це де вона це фотографія де вона тримається за руку з Олександром та висить над океаном. Колись такі фото називали Challengeом довіри. Та ілюзії зору можуть трошки обманути підписників і спершу здається що замість руки чоловіка це волохата нога Ксенії. Актриса перед тим як публікувати фото була в курсі цього нюансу та відповідно підписала фото

Критика

А от підписники зачепилися не за оптичну ілюзію, а за купальник, який їм вкрай не сподобався. За словами розбалуваних модою фанатів, Ксенія обрала купальник бабусі і виглядає в ньому погано. Не дивлячись на те, що такий фасон зараз знаходиться на піці популярності і чомусь більшості коментаторів він настільки не сподобався, що вони вважають необхідним залишати своє невдоволення на сторінці зірки.

Українські зірки сьогодні кажуть, що у всьому винен ретроградний Меркурій. Іншого пояснення невдоволення купальником Ксенії просто немає.

Але ми впевнені, що Ксенія без сумніву виглядає чудово і заслуговує тільки компліментів.

Поділіться статтею

Ірина Білик

Чому чоловік Ірини Білик полишив родину та поїхав до Москви? Подробиці п’ятого шлюбу української поп-діви

Ірина Білик справжня серцеїдка - п'ять разів була заміжньою. Давайте дізнаємося, чи тривають досі її стосунки з останнім чоловіком та як живе пара.
Андрій Джеджула

Український шоумен Андрій Джеджула поділився сумною новиною: 8 Березня померла найрідніша йому людина

Для когось цей день - свято, а хтось навідує кладовище поки інші святкують.
Віктор Павлік

Віктор Павлік вперше показав свою маму: скромна пенсіонерка з тугою в очах. Чим і як живе літня жінка?

Віктор Павлік мав репутацію улюбленця українців, допоки всі не дізналися таємниці особистого життя. У мережі спливло фото його матері: як опікується жінкою син.
Оля Полякова з доньками

Оля Полякова щиро розповіла про почуття провини перед своїми дітьми: “Їм потрібна не ранена побутом мати”

Олю Полякову можна назвати справжньою зіркою української естради. Та чи не заважає успіх всім іншим сферам життя? Дізнаємося, які стосунки у жінки з її дітьми.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик повідомила, що захворіла та показала, як це сказалося на її вроді: макіяж не приховав правди

Ліля Ребрик минулого тижня повідала, що має позитивний тест на коронавірус. Подивіться. як змінила її хвороба.

Популярне

Останні новини