Старша донька Олі Полякової Марія розповіла, як стала успішною блогеркою: “В мене не було друзів”

Марія Полякова стрімко набирає популярність. З чого вона починала свій шлях?

Старша донька Олі Полякової Марія Полякова зараз заробляє гроші за допомогою свого Instagram акаунту, який скоро набере 200 тисяч підписників. Дівчинка зізналася, що не одразу прийшла до сфери блогінгу і їй у цьому допомогла мама та обставини.

На було друзів

Так, дівчина поділилася, що довгий час не мала друзів та почувалася дуже самотньою. Адже статус її сім’ї накладав на неї, як обов’язки, так і деякі неприємності. Наприклад, притягував до неї людей, які шукали користі від знайомства з нею і ніяк не були зацікавлені в особистості дівчинки.

Розвиток блогу

Зараз Марії 15 років, вона успішно веде свій блог та спілкується, в загалом, зі своєю родиною. Мати Марії, Оля Полякова порадила дівчинці завести блог і дала стартовий капітал на його розвиток. Згодом дівчинка зрозуміла, що він заповнює її недостачу у спілкуванні.

“У мене тоді був складний період і взагалі не будо друзів. Була дуже самотньою. І ось так могла говорити з кимось. Я досить закрита людина тому, що було багато ситуацій, коли люди спілкувалися заради того, щоб познайомитися з мамою або просто пропіаритися”,- розповіла дівчина.

Методи виховання

Раніше Оля Полякова зізнавалася, що била Марію заради виховання, але після народження молодшої доньки Аліси відмовилася від таких методів. Також зірки згадували про сварку матері та доньки, у якій Марія втекла із дому та проїхала на квадроциклі аж три кілометри. Донька зірки прожила непростий період та зараз налагоджує своє життя, знаходить нових друзів та демонструє повну гармонію з собою.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини