Понеділок, 1 Березня, 2021

Тіна Кароль проміняла красеня Дана Балана на лисого радіоведучого, який поглузував над фанатами співака

Слава Дьомін вирішив пожартувати над фанатами стосунків Тіни та Дана.

Як відомо, шанувальники творчості Тіни Кароль та Дана Балана прагнуть бачити зірковий дует подружжям у реальному житті. Цьому посприяло два фактори: вдалий піар-хід телевізійного шоу “Голос країни” та неймовірна енергетика, яка відбувається між самими артистами.

“Шипери” повсюди

Одним із найвідоміших хобі шанувальників стосунків закоханих є чудова програма “Photoshop”. Вони використовують його постійно. Тільки-но шипер (людина, яка мріє бачити парою двох зірок або персонажів) побачить фотографії Тіни Кароль з будь-яким чоловіком, він одразу ж причепить до його обличчя обличчя Дана Балана.

Слава Дьомін

Нещодавно Слава Дьомін – радіоведучий Люкс FM, опублікував фотографію з Тіною Кароль, яка була у костюмі, що був використаний у кліпі “Скандал”. І поглузував з вищевказаного хобі фанатів Кароль.

 

До речі, популярний радіоведучий має безліч хороших товарищів серед українських зірок. А з Олею Поляковою взагалі водить тісну дружбу.

Нагадуємо, що відомий український радіоведучий Слава Дьомін повідомив про розставання з дружиною, Ксенією Міщенко після 13 років стосунків. Таку заяву він опублікував на своїй сторінці в Instagram, додавши архівні фото з екс-коханою.

Відомо, що пара пробула в шлюбі 10 років і попри, здавалося б, міцні взаємини побут з’їв романтику. Слава зізнався, що залишився у хороших відносинах з Ксенією, зазначивши, що так повинні чинити дорослі й мудріші люди.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини