Четвер, 25 Лютого, 2021

Колишній чоловік Ірини Білик здивував користувачів зізнанням про кохання: “Понуренько та сіренько”

Дмитро Дікусар вирішив блиснути інтелектом і почав міркувати про кохання. Кохання живе три роки.

Він став популярним завдяки участі у відомому танцювальному проекті. А згодом його імя знав кожен, адже він став чоловіком Ірини Білик.

Дікусар та Ірина Білик

Роман танцюриста з Іриною Білик тривав три роки. А розрив Дмитро переживав важко. Мама танцюриста теж дуже болісно сприйняла їх розрив, тому, коли син повідомив про заручини з Оленою Шоптенко, жінка не зраділа, але промовчала.

“Олена зі мною конкурує і її це насторожувало, вона не зовсім розуміла, як наші відносини перейшли з фази файту іноді, може, награного для телебачення, але все ж якісь терки у нас були, якась конкуренція обов’язково була” – зізнавався танцюрист.

Шлюб з Шоптенко

У шлюбі з Шоптенко Дікусар прожив  також три роки. І коли і ці відносини вичерпалися, поїхав за розрадою до рідної Одеси. З тих пір пройшло вже 4 роки. Сьогодні Дмитро заявляє – наступного разу одружується, тільки коли знайде таку ж дівчину, як його мама.

“Я говорю одним словом: моя мама – фея! У неї є якісь чарівні здібності, дар любити людей, навіть коли вони плюють їй в душу кілька разів, тобто дар всіх прощати. Я хочу знайти таку ж хорошу, безкомпромісну жінку, як вона”, – зазначив чоловік.

Зізнання

Нещодавно танцюрист опублікував чорно-біле фото у своєму Інстграм акаунті. І дуже цікаво його підписав:

“Чи можливо жити без любові? Звісно! Понуренько, сіренько … Але можна. Я радий, що є такий день в році, коли кожен задається питанням: “що я відчуваю?”, “З ким хочу провести цей день?”. І чудово, якщо в цьому списку опинитеся, хоча б, ви самі! Тоді з’являється шанс, що не тільки у вас могла виникнути така думка. P.S. Люблю вас всім серцем. Завжди”, – написав Дмитро Дікусар.

Поділіться статтею

Юлія Висоцька

Як виглядає син Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського: єдина відрада батьків, що пережили страшне ДТП

Ця історія може стати справжнім сценарієм для драматичного фільму: на руках успішної зіркової матері опиняється після страшної аварії дитина у комі...
Чому зникли з екранів та куди поділися колись популярні українські виконавиці

Чому зникли з екранів та куди поділися колись популярні українські співачки: Гайтана, Руслана та інші

Колись вони активно виступала на українській сцені, але все змінилося ніби за одну секунду...
Надія Мейхер

Чому найкрасивіша віагрянка Надя Грановська не залишилася у тріо: хто і чому був проти виступів у колективі?

Надія Мейхер-Грановська від самого заснування легендарної української групи "ВІА гра" була у колективі, але і її зірковий час там минув. Розбираємося чому.
Телеведучий популярного ток-шоу

Телеведучий ток-шоу “Говорить Україна” повідомив про поповнення в родині: “Моє величезне щастя на ім’я…”

Олексій Суханов повідомив радісну новину та показав нового члена родини.

Популярне

Останні новини